Mucize Doktor Adil hoca öldü mü, neden ayrıldı? Reha Özcan'dan diziye veda paylaşımı: Reha Özcan kimdir?

Mucize Doktor Adil hoca öldü mü, neden ayrıldı? Reha Özcan'dan diziye veda paylaşımı: Reha Özcan kimdir?

Mucize Doktor Adil hoca öldü mü, neden ayrıldı? Reha Özcan'dan diziye veda paylaşımı: Reha Özcan kimdir?

Dün akşam ekranlara gelen Mucize Doktor dizisinin son bölüm detayları merak ediliyor. Baş rollerini Taner Ölmez, Onur Tuna, Sinem Ünsal, Fırat Altunmeşe ve Seda Bakan gibi oyuncuların paylaştığı dizide Adil hoca karakteri öldü mü, diziden neden ayrıldı?

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Mucize Doktor dizisi bu hafta 49. bölümüyle ekranlara geldi. Ekrana gelen bölümde oldukça heyecan verici sahneler yer alıyor. Acilde karşılaşan iki düşman aile bütün hastaneyi kaosa boğar. Maksimuma çıkarılan güvenlik önlemlerine rağmen herkes süratle patlama noktasına sürüklenirken Ali'nin aklındaysa Vuslat yüzünden kalbini kırdığı Ezo vardır. Adil, Ali'ye arkadaşını geri vermeye karar verir. Ve tam bu sırada hastanede biriken ortak nefret hedefini bulur. Ama bu hedef hiç beklenmedik, masum biridir. Sevgi hepimizi kurtarabilir mi? Yoksa bazılarımız için çok geç midir? Mucize Doktor Adil hoca öldü mü, neden ayrıldı?

Mucize Doktor Adil hoca öldü mü, neden ayrıldı?

FOX TV'de yayınlanan Mucize Doktor son bölümünde iki aile arasındaki Berhayat hastanesinde çıkan husumet sonucunda kör kurşunla vurulan Adil Hoca, maalesef daha fazla dayanamıyor ve ölerek diziye veda ediyor. Uzun zamandır zaten diziden ayrılacağı söylenen Reha Özcan, bu bölümde diziden ayrılıyor. Adil Hoca karakteri dün yayınlanan Mucize Doktor dizisinde son kez yer aldı.

Reha Özcan'dan ayrılık paylaşımı

Reha Özcan, son bölümün ardından YouTube kanalından diziye veda mesajı paylaştı. Usta oyuncu, şu ifadeleri kullandı:
"Adil olmak çok zor özellikle bu tencere dipli dünyada. Ben bir Ali'ye tutuldum onun hayat bulması için çok sevdim onu. Adil öldü ama şimdi sıra sizde. İhtiyacınız olan sevgiyi Adil olup attırın birbirinize çünkü bu dünyada siz de dahil olmak üzere bir çok Ali var. Yardımlaşma saygının en temel kuralı. Dünyayı iyilik kurtarır. Hep birlikte iyiliğe kaçalım.Bana gösterdiğiniz teveccühe minnettarım. 'Mucize Doktor'da bu karakteri oynamama vesile olan herkese çok teşekkür ederim. Muhteşem bir ekipten ayrılmanın hüznü içinde olsam da yarın çok güzel bir gün olacak. Yeni bir karakterin dünyasında buluşmak üzere şimdilik hoşçakalın."

Adil Hoca (Reha Özcan) kimdir?

Tam adı Ragıp Reha Özcan, 5 Temmuz 1965 tarihinde, Bingöl'de doğdu. Aslen Boyabat'lıdır. Orta eğitimini, Kartal Anadolu Lisesi'nden sonra lisans eğitimini, 1987 yılında Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi'nde tamamladı. Kardeşi Serhat Özcan da kendisi gibi oyuncudur. Aynı yıl Trabzon Devlet Tiyatrosu'na başladı. 1990-1991 sezonunda İstanbul Devlet Tiyatrosu'na atandı.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

1992-1993 sezonunda Antalya'ya yerleşti ve Antalya Devlet Tiyatrosu'nda görev aldı. Aynı zamanda Akdeniz Üniversitesi'nin Tiyatro kulübünde ve Antalya Büyükşehir Belediye Tiyatrosu'nda yönetmen olarak görev yapan Reha Özcan, 2010 – 2011 sezonunda İstanbul Devlet Tiyatrosu'na tayin oldu. Ekim 2016’da Devlet Tiyatrolarından emekli oldu.

2017’de Müfit Can Saçıntı'nın hem senaryosunu yazıp hem de yönettiği “Yaşamak Güzel Şey” adlı sinema filminde rol aldı. Adı Efsane, Maral: En Güzel Hikayem, Karadayı, Suskunlar, Kurtlar Vadisi Pusu, IV. Osman gibi bir çok projede yer alan Reha Özcan, şimdilerde Fox TV ekranlarında yer alan Mucize Doktor adlı dizide Adil karakterine hayat vermektedir. Reha Özcan, 1.83 metre boyunda, 81 kilo ve Yengeç burcudur.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Mucize Doktor 50.bölüm fragmanı