Mucize Doktor yeni bölüm fragmanı: 28. bölümde Ali kararını değiştiriyor!

A A

22.03.2020 - 15:11

Mucize Doktor 28. bölüm fragmanı Ali’nin hastaneye gelen babasıyla ilgili kararını değiştireceğini gösterdi. Onu kurtarmak için çabalayacak olan Ali’nin riskli yollara başvurması ise hastaneyi yine karıştıracak. Peki, Mucize Doktor yeni bölümde Ali Vefa’nın babasını kurtarma çabaları yeterli olabilecek mi?

Mucize Doktor yeni bölüm fragmanı: 28. bölümde Ali kararını değiştiriyor!

Mucize Doktor fragman videosu geçtiğimiz hafta aniden ortaya çıkan Ali’nin babasının durumuyla ilgili önemli gelişmelerin olacağını gösterdi. İlk etapta babasından uzak durmayı tercih eden Ali bu kez kararını değiştirecek ve onu kurtarmak istediğini ifade edecek. Peki, Ali’nin bu adımları hangi sonuçları doğuracak?

MUCİZE DOKTOR FRAGMAN VİDEOSU

MUCİZE DOKTOR 28. BÖLÜM ÖZETİ

Ali’nin babasıyla ilgili kararının değişmesiyle birlikte Nazlı hastanedeki yetkili isimlere haber verecek. Babasının tedavisi için harekete geçecek olan Ali’yi durdurmak isteyen yetkililer ona yaptıklarının riskini anlatacak. Tüm anlatılanlara rağmen tedaviye devam edecek olan Ali bir anda tüm dikkatleri üstüne çekecek.

Ali’nin kararının kesin olduğunu gören diğer yetkili doktorlar ise “Hazırlanın buralar çok karışacak” diyerek gerekli önlemlerin alınmasını isteyecek. Peki, kurtulma ümidi oldukça düşük olan Ali’nin babası hayatta kalacak mı ve Ali Vefa bu kez de babasını kurtarmayı başarabilecek mi?