magazin haberleri

Mucize Doktor yeni bölüm fragmanı: Ali’nin babası ortaya çıkıyor!

Mucize Doktor yeni bölüm fragmanı: Ali’nin babası ortaya çıkıyor!

Mucize Doktor 27. bölüm fragmanı yeni bölümde Ali’nin babasının aniden ortaya çıkacağını gösterdi. Hastane önünde babasını gören Ali tüm ısrarlara rağmen onunla konuşmamak için diretecek. Peki, Mucize Doktor yeni bölümde Ali’nin babası ölecek mi?

Mucize Doktor fragman videosu Ali’nin Nazlı ile sohbet ettiği dakikalarda babasının hastane önünde belireceğini gösterdi. Nazlı’nın “bu adam kim” sorusunu yanıtlamakta güçlük çeken Ali, babası olduğunu kabul etmek istemeyecek. İşte Mucize Doktor dizisi yeni bölüm tanıtımı ve bu hafta dizide yaşanacaklar…


MUCİZE DOKTOR FRAGMAN VİDEOSUMUCİZE DOKTOR 27. BÖLÜM ÖZETİ


Babasının ortaya çıkışının ardından gözyaşları içerisinde kalan Ali babasının olduğunu kabul etmemeye çalışacak. Nazlı’nın sorusunu “Ben Ali’nin babasıyım” diyerek yanıtlayan adam ise hastaneyi karıştıracak.


Ali’nin hayattaki en büyük travması olan babasının gelişiyle birlikte doktor Ali Vefa yine beklenmedik durumlar içerisine girecek. Hastane odasında ağlayan kadın ise Ali’ye babasıyla konuşması için yalvaracak. Peki, Ali her şeyi unutarak babasıyla konuşmayı başarabilecek mi? Nazlı, Ali’nin babasının ortaya çıkmasıyla birlikte Ali’ye nasıl destek olacak?

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS