magazin haberleri

Mucize Doktor yeni bölüm fragmanı: Nazlı, Ali’ye aşık mı?

Mucize Doktor yeni bölüm fragmanı: Nazlı, Ali’ye aşık mı?

Mucize Doktor 16. bölüm fragmanı Nazlı’ya yapılan imalar sonrasında Ali’yle ilgili düşündükleri merak konusu olacak. Öte yandan Nazlı’nın zor durumda olduğunu düşünen Ali açıklamalarıyla ona destek olmaya çalışacak. Peki, yeni doktor Ela, Mucize Doktor 16. bölümde neler yapacak?

Mucize Doktor fragman videosu Nazlı’nın kendisiyle yüzleşmek durumunda kalacağını gösterdi. Hastanede yeni vakaların tedavi altına alınacağı bölümde beklenmedik gelişmeler olacak. İşte Mucize Doktor dizisi yeni bölüm tanıtım videosu ve 26 Aralık’taki bölümde meydana gelecek olaylar…


MUCİZE DOKTOR FRAGMAN VİDEOSUMUCİZE DOKTOR 16. BÖLÜM ÖZETİ


Balo gecesi Ali’yle dans ettikten sonra Nazlı, sonunda, ona karşı hisleriyle yüzleşmek zorunda kalır. Ama bu herkes için göründüğünden çok daha zor bir iştir. Ali, Nazlı’daki tavır değişimine bir anlam veremez ve bocalamaya başlar. Bir de üstüne Nazlı’ya beklenmedik bir talip çıkınca iş iyice içinden çıkılmaz hale gelir. Diğer tarafta Beliz, Ferman’dan bir an önce ayrılma ve hayatının o kısmını geride bırakma peşindedir. Ama ayrılık hiç de Beliz’in sandığı kadar pürüzsüz değildir. Vakalar süratle sonuçlarına tırmanır ve hastanedeki diğer çiftler de birbirleri ve hisleriyle yüzleşirken Nazlı bir seçim yapmak zorunda kalır. Ve başına ne geldiğini anlayamayan Ali, korkunç bir ihtimalle karşı karşıya gelir.


 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS