Müge Anlı saat kaçta başlıyor? Konu Aleyna Çakır’ın şüpheli ölümü

Müge Anlı saat kaçta başlıyor? Konu Aleyna Çakır’ın şüpheli ölümü

Müge Anlı saat kaçta başlıyor? Konu Aleyna Çakır’ın şüpheli ölümü

Müge Anlı saat kaçta başlıyor? Aleyna Çakır’ın şüpheli ölümü ile ilgili yaşanan gelişmeler sonrası gözler Müge Anlı ile Tatlı Sert programına çevrildi. Son olarak şüpheli ölümle ilgili okların çevrildiği Ümitcan Uygun’un annesi Gülay Uygun dün Ankara’da ormanlık alanda başından vurulmuş halde ölü olarak bulundu. Peki, Aleyna Çakır’ın şüpheli ölümünün incelendiği Müge Anlı saat kaçta başlıyor? İşte, merak edilen sorunun cevabı…

Müge Anlı ile Tatlı Sert program son günlerde, 21 yaşında hayatını kaybeden Aleyna Çakır’ın şüpheli ölümü ile tüm Türkiye’nin gündeminde… Genç kadının ölümü sonrası oklar erkek arkadaşı Ümitcan Uygun’a çevrilmişti. Geçtiğimiz akşam ise Ümitcan’ın Uygun’un annesi Gülay Uygun Ankara’da oranlık alanda başından vurulmuş halde ölü olarak bulundu.

ALEYNA ÇAKIR OLAYINDA SON DAKİKA GELİŞMESİ

Ümitcan Uygun, annesinin intihar ettiğini iddia edip annesinin ölümüyle ilgili, Aleyna Çakır’ın şüpheli ölümünü programında inceleyen Müge Anlı’yı suçladı. Peş peşe yaşanan şüpheli ölümler ise sosyal medyada büyük infiale yol açarken nefesler tutulup bugün ki Müge Anlı ile Tatlı Sert programı beklenmeye başladı.

MÜGE ANLI İLE TATLI SERT SAAT KAÇTA BAŞLIYOR?

Yaşanan gelişmeler sonrası ise kamuoyunda en çok araştırılanlar arasında “Müge Anlı saat kaçta başlıyor?” sorusunun cevabı yer alıyor. Peki, Müge Anlı saat kaçta başlıyor? ATV yayın akışına göre Müge Anlı ile Tatlı Ser bugün saat 10.00’da başlıyor.