magazin haberleri

Muhteşem İkili 4. bölümüyle ekrana kilitedi

Muhteşem İkili 4. bölümüyle ekrana kilitedi

Muhteşem İkili yeni bölüm fragmanı 22 Kasım 2018 tarihli bölümde yaşanacakları gösterdi. MKC ve Barca’nın aileleri Demiray’ın planları nedeniyle riskli bir durumun içerisinde kendisini bulacak. Peki, Muhteşem İkili 4. bölümde Semih’in yakalanması hangi sonuçları beraberinde getirecek?

Muhteşem İkili fragman videosu bu hafta MKC ve Barca’nın atacağı adımların ailelerini de etkileyeceğini gösterdi. Başrollerinde Kerem Bürsin ve İbrahim Çelikkol’un yer aldığı dizide bu hafta da sıra dışı gelişmeler yaşanacak. İşte Muhteşem İkili dizisi yeni bölüm tanıtım videosu…MUHTEŞEM İKİLİ 4. BÖLÜM ÖZETİ


Muhteşem İkilinin aklanmak için Semih’i yakalayıp konuşturmaktan başka çaresi kalmamıştır. Semih’in konuşmasından korkan Demiray deşifre olmak pahasına Barca ve MKC’nin karşısına çıkmak zorunda kalır. Demiray hedefleri için Barca ve MKC’nin ailelerinin de işin içine katmaktan geri durmayacaktır.


MUHTEŞEM İKİLİ SON BÖLÜM ÖZETİ


MKC, ele geçirdiği Semih’i konuşturup aklanmak mı istiyor? Demiray’ın elinde tuttuğu Barca’yı kurtarmak mı? Demiray’ın planı ise; MKC’yi de, Barca’nın yanına çekip ikisini birden öldürmektir. Birbirlerini hiç sevmeyen Barca ve MKC’nin hayatları şimdi birbirlerine bağlıdır.


 


 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS