magazin haberleri

Muhteşem İkili 6. bölüm fragmanı yayınlandı!

Muhteşem İkili 6. bölüm fragmanı yayınlandı!

Muhteşem İkili yeni bölüm fragmanı 6 Aralık 2018 Perşembe günü ekranda olacak bölümde yaşanacakları gösterdi. MKC ve Barca ikilisinin zorlu bir süreçle daha karşı karşıya kalacağı haftada sıra dışı gelişmeler yaşanacak. İşte Muhteşem İkili 6. bölüm fragmanı ve bu hafta dizide yaşanacaklar…

Muhteşem İkili fragman videosu Kaan’ın kayıplara karışacağını gösterdi. Öte yandan Nilüfer ve Barca’nın yakınlaşmasının ardından beklenmedik olaylar yaşanacak. İşte Muhteşem İkili dizisi yeni bölüm tanıtım videosu…

MUHTEŞEM İKİLİ FRAGMAN VİDEOSU

MUHTEŞEM İKİLİ 6. BÖLÜM ÖZETİ

Barca ve MKC, bir soyguna müdahale ediyorlar ve istenmeyen bir sonuçla karşılaşıyorlar! Barca ve MKC, özel birim içinde yeni maceralara yelken açıyorlar! Postane soygunu ihbarı üzerine ekibi ile birlikte olay yerine gelen muhteşem ikilimizi tatsız bir sürpriz bekliyor! Bu arada, MKC'nin oğlu Kaan kayıplara karışıyor! Nilüfer ile Barca'nın yakınlaşmaları Feridun'u mutlu ediyor!

MUHTEŞEM İKİLİ’NİN KONUSU NE?

Biri Anadolu diğeri Avrupa Yakasının en iddialı Organize Şube komiseri olan herkesin soyadı ile hitap ettiği Mert Barca ile Mustafa Kerim Can, teşkilatta bilinen adı ile MKC bir uyuşturucu operasyonu için bir araya gelmek zorunda kalırlar. Operasyon Barca’nın cesareti, MKC’nin zekası ile başarı ile sonuçlanırken, yıllardır birbirinden uzak durmaya çalışan bu iki adam ortak bir düşman edinmiş olur. İki polis, birbirleriyle olan sorunlarını bir kenara bırakmak ve ortak düşmanlarına karşı birlikte savaşmak zorunda kalırlar. Düşmanları çok güçlü, mücadeleleri zorludur ama birbirlerine tahammül etmeleri daha zor olacaktır.

İş hayatında oldukça başarılı iki komiserden Barca, kaybettiği karısının yasını tutarken, MKC ise büyük bir aşkla bağlı olduğu ancak ayrıldığı eski karısını aklından çıkaramamıştır. Barca ve MKC, bir yandan özel hayatlarında aldıkları yaraları sarmak için çabalarken bir yandan da düşmanlarını alt etmek için beraber çalışacaklardır.

{$ nextTitle $}

{$ item.Category.Title $}

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS