magazin haberleri

Muhteşem İkili final bölümü fragmanı yayınlandı!

Muhteşem İkili final bölümü fragmanı yayınlandı!

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Muhteşem İkili final bölümü ile 12 Şubat 2019 Salı günü ekranlara veda ediyor. İbrahim Demirkol ve Kerem Bursin’in başrollerinde yer aldığı proje 12. bölümüyle takipçilerini ekrana kilitleyecek. Peki, Muhteşem İkili final bölümünde neler yaşanacak?

Muhteşem İkili final fragmanı ile MKC’nin ölüm emrinin verilmesinin ardından yaşanacakları gösterdi. Barca ve MCK’nin başından beri devam eden dostluğu bu kez ikilinin hayatlarının riske girmesi nedeniyle daha da pekişecek. İşte Kanal D’nin fenomen dizisinde bu hafta yaşanacakların tamamı…

MUHTEŞEM İKİLİ 12. BÖLÜM FRAGMANI

MUHTEŞEM İKİLİ FİNAL ÖZETİ

Barca ve MKC’nin tek amacı yüzünü ustalıkla saklayan Profesör’e ulaşmak. Profesör’ün tek amacı ise, onları yolundan çekmektir. Bu yolda gözünü iyice karartan Profesör, MKC’nin gireceği ameliyatta öldürülmesini emreder. Profesör’ün unuttuğu bir şey vardır; Barca ve MKC Muhteşem İkili’dir.

MUHTEŞEM İKİLİ SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Barca, Profesör tarafından kapalı bir zindanda tutulurken MKC, hastalığıyla boğuşmaktadır. Ameliyat olması için vakti olmayan MKC, yaşamı pahasına Barca’yı bulmak için yola koyulur.

Profesör, Barca’nın gizli görevde arkasında kim olduğunu öğrenmek için emniyetten bir köstebeğe ihtiyaç duyar. Birimdeki en zayıf halka Ahsen’dir. Profesörün artık Muhteşem İkili’nin yanında bir müttefiki vardır.

 

 

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS