magazin haberleri

Mustafa Sandal: Melis’le hayırlısı olsun!

TRT Müzik’te yayınlanan 'Müzik Dünyası'nda Sinan Güzel’in konuğu olan Mustafa Sandal, sevgilisi Melis Sütşurup’la ilgili “İkimiz hakkında hayırlısı olmasını diliyorum. Yolumuz uzun olur inşallah” dedi...Mustafa Sandal, “Takipçilerime söz verdiğim için Melis’i ilk kez onlarla tanıştırdım. Şu anda yeni başlayan bir ilişki. Hayırlısı olsun, yolu güzel olsun. İnsanlar birbirlerini tanıyacaklar, ilişkilerini geliştirecekler ve biz o güzel aşamadayız” dedi.Özel hayatıyla ilgili samimi itiraflarda bulunan sanatçı, "Geçmişte şu hatayı çok yapıyordum. Aşkı en başa koymak büyük hata. Bir şeyi kafadan zirveye koyunca o yolculuk uzun olmuyor. İlk görüşte aşk kalıcı olamayabiliyor” ifadelerini kullandı. Musti bu sözler üzerine Sinan Güzel’in “Peki, siz Melis Hanım'la zirveye yaklaştınız mı?” şeklindeki sorusuna ise, “Yok daha biz şu an ilişkimizden çok keyif aldığımız bir dönemdeyiz. Birbirimizden keyif alıyoruz. Bol bol sohbet ediyoruz, birbirimizi tanıyoruz. Birbirimize iyi geliyoruz” diye yanıt verdi.
Mustafa Sandal, Gel Bana isimli şarkısının sözlerini Melis Sütşurup’a yazdığı iddialarını da doğrulayarak şunları söyledi; “Melis, Gel Bana’nın kendisine yazılmasından ötürü çok mutlu. Şarkının melodisi bana ilk geldiğinde 2 ay kadar şarkının sözlerini yazamamıştım. Daha sonra Melis hayatıma girdiğinde, benim o anki duygusal ve romantizm barometremin yüksekliği de devreye girince ‘Kaderimi fırtınanda yazmışlar’ diyerek sözler bir anda döküldü…”
Mustafa Sandal yıllar önce koluna oğlak burcunun simgesini dövme yaptırmıştı. Geçtiğimiz günlerde o dövmenin altına oğullarının doğum tarihlerini kazıtan sanatçı, “Oğullarımın doğrum tarihini yazdırdım ve aynı yere nazar duasını da yaptıracağım. Melis, o dövme Quaresma gibi boynuna kadar gitmesin diye uyardı. Yok artık o kadar da değil dedim.” şeklinde konuştu.
Sanatçı, geçtiğimiz aylarda ortaya çıkan sosyal medyadaki bazı yazışmalarıyla ilgili de ilk kez konuştu. “Sosyal medyada başlayan aşklar samimi olmuyor. İlişki demek muhabbet etmektir. Şimdilerde herkes finalde. Herkes hemen pes ediyor, bir başkasına ulaşmak kolaylaştı.” diyen Musti, sözlerine şöyle devam etti:“Ben 14 sene sonra tekrar geri dönünce kazalara uğradım. O esnada dünya değişmiş. Bilmeden, çok naif bir şekilde herhalde bu işler böyledir derken başıma gelmeyen kalmadı. Genç sevenlerim beni kısa sürede sosyal medya konusunda eğittiler ve kazasız belasız atlattım. Bizim zamanımızda flört edersin, konuşursun, öyleydi bu işler. Secreen shot yapıp onu sağda solda yayınlatacakları aklıma bile gelmezdi. Bir kadının bunu gösteriyor ve yayınlatıyor olması kendisini çok rencide eden bir durum. İşin bu kısmı bana garip geliyor.”
Yıllar önce yurtdışında büyük başarılar elde eden ve İsyankar şarkısıyla Altın Plak kazanan Mustafa Sandal, dünyaya açılmaya karar veren Hande Yener ve Edis’le ilgili, “Başarılı olmaları elbette mümkün ama işleri kolay değil. Orada başka bir kurumsallık var. Burada çok büyük bir yıldız olduğunu unutmak ve sıfırdan başlayabilmeyi bilmen lazım. Egolarını kafanda öldürmezsen orada başarılı olma şansın yok.” dedi. Sandal, Universal Music Germany’nin yönetiminden aldığı sürpriz telefonu da ilk kez açıkladı:“Universal Music’in başındaki Tom Boyne, Gel Bana’yı dinlemiş ve çok beğenmiş. Tekrardan Avrupa’da kaldığımız yerden devam edelim dedi. Yakında yeniden Avrupa maceramız başlayacak. Ayrıca, dünyanın çeşitli ülkelerini kapsayan bir konser turnesine çıkacağız.”
{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS