magazin haberleri

Nesrin Cavadzade: Koca dediğin maymundan hallice olur

Son olarak Aşk Tesadüfleri Sever 2 filminde başrol oynayan Nesrin Cavadzade, samimi açıklamalarda bulundu. Hürriyet'ten Hakan Gence'ye röportaj veren Cavadzade, daha önce söylediği 'çirkin erkek severim' sözlerine açıklık getirdi.Son yıllarda gerek sosyal medya paylaşımları gerek albenili tavrıyla dikkatleri üzerine çeken Nesrin Cavadzade, yaptığı açıklamalarla da sık sık gündeme geliyor.

Daha önce verdiği bir röportajda 'Çirkin erkek severim' diyen Cavadzade, bu sözlerine açıklık getirdi. Güzel oyuncu konuyla ilgili şöyle dedi:

"Filmdeki partnerimle aramızda bir şeyler olduğuna dair haberler çıkmıştı. Filmin lansmanında bunları soracaklarını bildiğim için anneannemin hikâyesini anlattım. Şöyle ki dedem çok yakışıklı bir adamdı ve kadınlar onu rahat bırakmazdı. Anneannem her zaman “Koca dediğin maymundan hallice olur, sakın yakışıklı adama âşık olmayın” derdi. Bunu söyledim. Sonra başım büyük belaya girdi. Sosyal medyadan erkekler “Nesrin şansım var mı?” diye binlerce abuk sabuk fotoğraf yolladı."

Ardından Gence'nin 'Peki sizin çirkin erkek tanımınız nedir?' sorusuna da yanıt veren Cavadzade, "Javier Bardem hiç yakışıklı değil, çirkin ama karizmatik. Onunla sevgili olurum. Beni İspanya’ya mı yollasan!" dedi.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS