hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Nil Karaibrahimgil: Bir süre bu kapasiteyle devam edeceğiz

  Nil Karaibrahimgil: Bir süre bu kapasiteyle devam edeceğiz
  expand

  Nil Karaibrahimgil, önceki gün Etiler'de bir bankadan çıkarken görüntülendi. Muhabirlerle ayaküstü sohbet eden şarkıcı, Hülya Avşar’ın “Sahneleri özlemedim. Doğru düzgün sahne mi var? Şimdikilere sahne diyemiyorum ben. Lokal desem daha doğru olur" sözleriyle ilgili konuştu.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Şarkıcı Nil Karaibrahimgil, önceki gün Etiler'de bir bankadan çıkarken görüntülendi. Albüm çalışması yaptığını aynı zamanda da bir müzikale hazırladığını dile getirdi. Yakın zamanda doğa ile ilgili "Uyan Anne" isimli bir şarkısının çıkacağını da duyuran ünlü şarkıcıya Hülya Avşar'ın, "Sahneleri özlemedim. Doğru düzgün sahne mi var? Şimdikilere 'Sahne' diyemiyorum ben. 'Lokal' desem daha doğru olur" sözleri hatırlatıldı.

  Bir çocuk annesi Nil Karaibrahimgil, konuyla ilgili, "Bu süreçte işimizi böyle devam ettireceksek ne yapalım? Sağlıklı olan buysa bir süre bu kapasite ile devam edecek." diyerek, Avşar'ın sözlerine katılmadığını belirtti.

  Geçtiğimiz ay Kuruçeşme'de hayranlarıyla bir araya gelen 44 yaşındaki Karaibrahimgil, "Konserde şarkı söylemeyi çok özlemişim. Çok güzel bir konser oldu. Aynı zamanda konser esnasında 'Disco' şarkımıza bir klip çektik" demişti.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow