magazin haberleri

Nur Yerlitaş: ''Beni bağırtmayın, çığlık atarım''

Eski milli kaleci Rüştü Reçber’in eşi Işıl Reçber, kendi hazırladığı parfüm koleksiyonunu önceki gün Harvey Nichols Kanyon’da tanıttı. Davete çok sayıda ünlü isim katıldı. Modacı Nur Yerlitaş da davete katılan isimler arasındaydı.Ünlü modacı muhabirlerin kendisine yönelttiği "Bülent Ersoy ile Gülşah Saraçoğlu tartışması için neler söyleyeceksiniz?" sorusuna "Lütfen bana böyle sorular sormayın, beni bağırtmayın, çığlık atarım" cevabını verdi.
Bülent Ersoy ile Gülşah Saraçoğlu arasında ne olmuştu?

Magazin D'nin konuğu olan modacı Gülşah Saraçoğlu, sanatçı Bülent Ersoy'un takılarının sahte olduğunu ima etti, ortalık karıştı.

Programa bağlanan Bülent Ersoy, Gülşah Saraçoğlu'na ateş püskürdü...

İşte Bülent Ersoy'un Gülşah Saraçoğlu'na söylediği sözler:
Tabii gerçekse diye bir ifade kullandı. Bu hanıma ben bir soruyorum acaba taş uzmanı mı kendisi? Ta kilometrelerce mesafeden taşı değerlendiriyor. Bugün taş uzmanları bile öyle hemen anlayamıyor. Öyle yorumlar falan yapmaya kalkmasın. Kaldı ki onun adı tek taştır çocuğum. Sen kim oluyorsun çocuğum? Ben bir iki kere dikiş diktirmek zorunda kaldım. Ama riyasız söylüyorum elbisenin modelinden ziyade içi önemlidir. Ne astarı belli ne bir şeyi belli. Sen evvela kendi mesleğinde adam ol da ondan sonra benim taşlarım üzerinde değerlendirme yap. Öyle kendini giydirmekle olmuyor. Başkalarını da giydir, elinde tutmayı bil. Giyilecek gibi değil o elbiseler. Benim elbise taşıyıcılığım olmasa o diktiğin elbiseleri köpeğin önüne koysan yemez.
İşte ayaklar baş olmaya çalışıyor. Kendilerini bir şey zannediyorlar. Aslında hiçbir şey değilsin. İçine sindiremedin mi Nur Yerlitaş'ın büyük imzasını.
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS