magazin haberleri

Nuray Sayarı'dan olay yaratacak açıklamalar

Astrolog Nuray Sayarı, geçtiğimiz hafta katıldığı programın canlı yayında 31 yıllık eşi Aşkın Sayarı'dan şiddet gördüğünü ve boşanma kararı aldığını açıklamıştı.31 yıl önce Aşkın Sayarı ile nikah masasına oturan Nuray Sayarı geçen günlerde; eşinin kendisini evli olan bir kadınla yıllardır aldattığını söylemişti.

Elinde belgeler olduğunu söyleyen Sayarı, zina davası açacağını belirterek "Eşimden şiddet gördüm ve bacağım kırıldı. Eşim saygınlığını kaybetmesin diye herkese merdivenden düştüm dedim" şeklinde konuşmuştu.

Çiftin davası dün görüldü. Adliye çıkışı 2. Sayfa kameralarına konuştu. Aşkın Sayarı davanın 8 Temmuz'a ertelendiğini söyledi ve ekledi:

"Darp yok. Yemekten çıkmıştık, ayağı takıldı ve merdivenlerden düştü."

Kanal D ekranlarında yayınlanan '2.Sayfa' programına telefonla bağlanan Nuray Sayarı çarpıcı açıklamalarda bulundu: 

Çok utanıyorum ve artık konuşmayacağım.Eşimin ölüm tehditleri yüzünden susuyorum. Eşim benim aldattı. Belgelerin hepsi Hakime Hanım'ın önünde. Bizim evliliğimiz için kurgu diyor. Nasıl kurgu bizim evliliğimiz. Ben aldatıldığımı belgeledim. Onu aldatmış olsam benimle neden 31 yıl evli kalsın.

Ben astroloğum ben kendi yorum haritama baktığımda bunu gördüm ve ona söyledim. Beni akıl hastanesine kapatmayı söyledi. Ben ona 2020 yılında boşanmazsak bir daha bize bir şey olmaz demiştim. Erol Köse'nin programında da "ben burçlardan anlamam" demiş. Asıl beni aldatan kendisi.

Çocuklarımın babası o kadınla aynı evde yaşıyor. Benim çocuğuma kankam diye tanıştırıyor o kadını ve benim çocuğumun yanında cinsel münasebette bulunmuş. Beni çıldırtan bu nokta oldu.

Çocuğum travma yaşıyor ve babasından nefret ediyor. Aldatıldığımı yıldız haritalarıyla öğrendim. "Seni Pitbull köpeğime yedireceğim cesedini bile bulamayacaklar" diye beni tehdit ediyordu. Bu adamın rezilliklerini çıkarmaya önce Allah'a sonra mesleğime borçluyum

İşiniz gereği popüler olunca size çamur atıyorlar. Aile Bakanlığı devreye girdi bu adamın sizofrenliği de ortaya çıktı. Yediğim dayakları da unutmuyorum.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS