O Kız'a Zeynep ve Kadir'in dramı damga vurdu!

O Kız'a Zeynep ve Kadir'in dramı damga vurdu!

O Kız'a Zeynep ve Kadir'in dramı damga vurdu!

Kanal D’nin iddialı yeni dizisi ‘O Kız’, 5 Ekim Çarşamba akşamı üçüncü bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Başrollerini Dilin Döğer, Cengiz Orhonlu, Sezin Akbaşoğulları ve Erkan Petekkaya’nın paylaştığı diziye; enişte Fevzi’nin, internetteki video sonrası hayatı daha da zorlaşan Zeynep’i evlendirme hayallerinin suya düşmesi ve Kadir ile Zeynep’in sokakta kalması damga vurdu. Öte yandan dizinin ‘Kadir’i Erkan Petekkaya’nın performansına yorum yağdı. İşte 'O Kız'ın son bölümünde yaşananlar...

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Yapımını Content House’un üstlendiği Kanal D’nin iddialı yeni dizisi i 'O Kız', 5 Ekim Çarşamba akşamı 3’üncü bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Senaryosunu Sırma Yanık’ın kaleme aldığı, yönetmen koltuğunda Özlem Günhan’ın oturduğu ve kadrosunda Erkan Petekkaya, Sezin Akbaşoğulları, Cengiz Orhonlu, Dilin Döğer, Macit Koper, Asiye Dinçsoy, Orhan Kılıç, Ayten Uncuoğlu, Münire Apaydın, Melih Selçuk gibi isimlerin yer aldığı diziye; internetteki videoda yüzü göründükten sonra hayatı daha da zorlaşan Zeynep’in babasıyla sokakta kalması damga vurdu.

‘O Kız’ dizisinin son bölümünde; İsmail dedenin rahatsızlanması sonrası Kadir, Türkan ve Fevzi onu hastaneye yetiştirirken; Sitare’nin emriyle Zeynep’in evine giden Ozan, onu kilitli kaldığı odadan çıkardı. Zeynep’in telaşla evden çıkması sonrası peşinden giden Ozan onu hastaneye götürdü.

 

Bu sırada annesiyle konuşan Fevzi, Ozan’ın eve geldiğini duyunca sinirden deliye döndü. Zeynep’in hastaneye Ozan’la geldiğini gören Fevzi, yeğenine bir tokat attı. Bu anlara şahit olan Kadir ise gözyaşlarına boğuldu. Babasının üzülmesine dayanamayan Zeynep de onu sakinleştirip içeri girdi. 

Zeynep’i bıraktıktan sonra Sitare’ye koşan Ozan, kızın kendilerine yardım edemeyeceğini söylerken; borçlarını inceleyen Sitare sinir krizi geçirdi. Ozan’a da yarın Zeynep ve halasıyla pazarlık içim masaya oturacaklarını söyledi. Ertesi sabah Türkan’ı arayan Sitare, onu ve Zeynep’i “Reddemeyeceğiniz bir teklif yapacağım” diyerek ajansa çağırdı.

Türkan’ı üzerine çay dökerek odadan yollayan Sitare, Zeynep’e Ozan ile göstermelik bir aşk yaşamasını teklif etti. Bunun hem kendisini hem Ozanı hem de ajansı kurtaracağını ifade etti. Ancak teklifi kabul etmeyen Zeynep, ajansı terk etti. Zeynep’i uyaran Sitare, cebine kartını koyarak ne zaman isterse arayabileceğini belirtti.

Dedesinin gözünü açmasıyla rahat bir nefes alan Zeynep, yerine refakatçi olarak kalacak İpek’ten şapka ve gözlük istedi. Sokağın başında kendisini bekleyen Ozan ile konuşmaya giden Zeynep, Ozan’ın birlikte battıklarını ve hayatlarının kaydığını söylemesine rağmen teklifi kabul etmeyeceğini ifade etti.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

 

Bu sırada Fevzi de Zeynep’i evlendirmek için Hakkı Bey’in kendisine teklif ettiği paranın yarısı olan 50 bin Euro’yu aldı. Annesinin desteğiyle Türkan’a baskı yapan Fevzi, karısını; yeğenini 60’lı yaşlardaki Hakkı ile evlendirmeye ikna etti. Ağabeyinin para aldığını duyan ve Hakkı’yla kendisi evlenmek isteyen Nimet ise Hakkı’nın kızının bu işi bozmasıyla ilgili teklifini kabul etti.

Kadir’i ‘Size ev alacağım’ diyerek kandıran Nimet, parayı alarak Hakkı’nın kızına 50 bin Euro’yu geri götürdü. O sırada babasının Zeynep için ısrar ettiğini söyleyince ona videoyu da gösterdi. Akşam da Hakkı Bey’in evine giden Fevzi ve ailesi, her şey yolunda gitsin diye uğraşırken olanlar oldu. Zeynep’in internetteki videosunu izleyen Hakkı, Fevzi’den parasını geri istedi.

 

Halası ve eniştesinden önce babasını da alarak dışarı çıkan Zeynep, eve gitmek istemese de babasının sürpriz yapacaklarını söylemesiyle onu kırmadı. Bu sırada parayı bulamayan Fevzi’nin kendisine saldırmasıyla korkan Türkan, Zeynep’i arayarak ‘eve gelmeyin’ dedi. Ancak telefonunu arabada düşürdüğü için Ozan açtı. Bütün gece içip sarhoş olan Ozan ise halanın telefonu sonrası, ağabeyi Salih’e kızın sokağına gitmelerini söyledi.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Eve giden Zeynep ve Kadir, Türkan’a seslenirken, parasını arayan Fevzi’ye; Kadir yanıt verdi. Paranın yerini tarif eden Kadir, sürpriz için aldığını söyleyince Fevzi ona saldırdı. Nimet’in her şeyi bildiğini söyleyen Kadir’i yüzleşmeye götüren Türkan ve Zeynep, sonuç alamadı. Tüm bu yaşananların ardından Fevzi, baba-kızı evden kovdu. Babasının ayakkabıları için yalvaran ancak sonuç alamayan Zeynep, ne yapacağını bilemedi.

 

Kadir’e banka oturup, onu beklemesini söyleyen Zeynep, telefon etmeye gitti. Telefon edecek kimseyi bulamadığına üzülürken; cebinden Sitare'nin kartı düştü. Zeynep, bir an tereddüt etse de hemen onu aradı. Maddi olarak zor günler geçiren Sitare ise Zeynep’e beklemesini ve onu almaya geleceğini söyledi. 

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Ozan ve Salih, yolda gördükleri Kadir’i arabaya alıp, eve giderken; babasını bıraktığı yerde bulamayan Zeynep, Sitare’nin kendisini almaya geldiğini sandı. Hiç bakmadan arabaya binen Zeynep, kendisini almaya gelenin Hakkı olduğunu görünce şoke oldu. Hakkı, Zeynep arabaya biner binmez kapıları kilitledi.

 

Zeynep'i evlendirme hayalleri suya düşen ve Hakkı'dan alacağı paradan olan Fevzi’nin, Kadir ile kızını kapı dışarı etmesine yorum yağdı. Dizide ‘Kadir’e hayat veren Erkan Petekkaya’nın oyunculuğu da sosyal medyada gündem oldu