'O Kız'da Fevzi, Kadir'i evden kovuyor!

'O Kız'da Fevzi, Kadir'i evden kovuyor!

'O Kız'da Fevzi, Kadir'i evden kovuyor!

Kanal D’nin; yapımı Content House tarafından gerçekleştirilen, sezonun iddialı dizisi 'O Kız'ın üçüncü bölüm ikinci tanıtımı yayınlandı. 21 Eylül'de bir dram hikayesi ile izleyici karşısına çıkan ve büyük beğeni kazanan, Erkan Petekkaya'nın 'Kadir' karakteri ile başrolünde yer aldığı dizinin yeni bölüm tanıtımı büyük merak uyandırdı.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

O Kız, 28 Eylül'de yayınlanan ikinci bölümü ile Total kategoride günün en çok izlenen dizisi olarak, çarşamba akşamına damga vurmuştu. O Kız, ‘En Çok Konuşulanlar’ listesine üst sıralardan giriş yatığı sosyal medyada da gündem olmuştu. Oyunculuk performansı ile seyirciden bir kez daha tam not alan Erkan Petekkaya, sosyal medyada oldukça ilgi görmüştü.

 

Yönetmenliğini Özlem Günhan’ın üstlendiği, senaryosunu Sırma Yanık’ın kaleme aldığı yapımın yeni bölüm tanıtımında; Fevzi’nin Kadir’i evden kovması, baba ve kızı zor durumda bırakıyor. Sitare ve Ozan’ın Zeynep’i tuzaklarına düşürmeye çalışması, Zeynep’i seçim yapmaya zorluyor.

O Kız’ın oyuncu kadrosunda; Erkan Petekkaya (Kadir), Sezin Akbaşoğulları (Sitare), Cengiz Orhonlu (Ozan), Dilin Döğer (Zeynep), Macit Koper (İsmail), Asiye Dinçsoy (Türkan), Orhan Kılıç (Fevzi), Ayten Uncuoğlu (Fatma), Münire Apaydın (Nimet), Ilgın Çakır (Mine), Melih Selçuk (Salih), Ece Efe (İpek), Göktuğ Yıldırım (Mustafa), Cem Kurtoğlu (Arkın), Deniz Bakacak (Seda), Mustafa Konak (Yusuf), Nehir Gökdemir (Esma), Zeynep Sönmez (Seher) rol alıyor.

 

Kendi halinde sıradan bir genç kız olan Zeynep, zeka geriliğine sahip babası ve yaşlı dedesiyle birlikte, halasının evinde yaşar. Zeynep’in en büyük hayali, enişte baskısı altında, sığıntı gibi hissettikleri evden kurtulmalarını sağlayacak kadar para kazanmaktır. Zeynep’in hayatı bu mütevazi hayaline kavuşamadan kökünden değişir. Her şey, halasına yardım etmek için takipçisi olduğu ünlü bir internet fenomeninin evine temizliğe gitmesiyle başlar. Son dönemin popüler ismi Ozan Mert’in yaptıkları hem Zeynep’in hem de Ozan’ın hayatının gidişatını değiştirir.

Güçlü senaryosu, farklı hikayesi ve oyunculuk performanslarıyla izleyicinin gözdesi olmayı başaran O Kız dizisi, yeni bölümüyle 5 Ekim Çarşamba akşamı Kanal D’de.