magazin haberleri

'O küçücük kızın gözyaşlarında boğulun!'

Emine Bulut, 6 gün önce eski eşi tarafından 10 yaşındaki kız çocuğunun yanında bıçaklanarak öldürülmüştü.38 yaşındaki Emine Bulut'un son anlarının yer aldığı video ortaya çıktı. Bulut "Ben ölmek istemiyorum" derken, kızı F.B.B.'nin ise "Anne lütfen ölme" sözleri ile yürekleri burktu. Kan donduran cinayete ünlü isimler de sessiz kalmadı. İşte o paylaşımlar...
ALEYNA TİLKİ
ACUN ILICALI
ESRA EROL
OKAN BAYÜLGEN
ARMAĞAN ÇAĞLAYAN
SILA GENÇOĞLU
ESER YENENLER
HAZAL KAYA
Kutsal olan aile değil,insan yaşamıdır! Engellemeniz gereken boşanmalar değil kadın cinayetleridir! Erkek terörüne de erkek terörü denir,bunu tartışmaya açamayacak kadar çok kayıp verdik! O küçücük kızın gözyaşlarında boğulun... Durdurun bu cinayetleri artık!
İSMAİL HACIOĞLU
Yine kararttınız dünyayı...#yeter #kadınaşiddetehayır ...hayır da..eee.
NİLÜFER YUMLU
#yeterartık #kadınaşiddetehayır çok üzgünüm çoook
MELİS İŞİTEN
Biz Emine Bulut’un “ölmek istemiyorum” diyerek attığı çığlıklarız.Biz Emine’nin kızının “anne lütfen ölme” diye yakarışlarıyız. Meşrulaştıranın, normalleştirenin, kabullenenin ve kabul ettirenin insanlıkla alakası olamaz.Bu haberin ardına “ama bi de şu açıdan bakın..” gibi devam eden herhangi bir cümlenin ve bakış açının kabulu yok.Kanım dondu. Bu ilk değil. Ama biz ne yapıyoruz? Nasıl yaşantımıza dönüyoruz?
CEYHUN YILMAZ
İnsan kelimesine utanç ilave eden ciğersiz değersiz katil #EmineBulut'un canına kıydı.İnşallah “ normal “ gelmiyordur memleketime!
ARDA EREL
NERGİS KUMBASAR
DEMET AKALIN
HALUK LEVENT
CELİL NALÇAKAN
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS