magazin haberleri

Okan Kurt'tan boşanan Demet Akalın: Okan'ı özlüyorum

Demet Akalın, Kanal D'deki Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa programına konuk oldu. Şarkıcı canlı yayında çarpıcı açıklamalarda bulundu.Eylül ayında Okan Kurt'tan boşanan Demet Akalın, Kanal D ekranlarında yayınlanan Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa programına konuk oldu.

Canlı yayında özel hayatı hakkında konuşan Demet Akalın, şunları söyledi:

 "Kendimi çok iyi hissediyorum. Bizim başımıza gelen şeyler talihsiz şeylerdi. Beni düşünmemiş hissiyatını kapıldım. Benim eski eşim beni herkesten çok fazla düşünürdü. Ama kızım için vazgeçtim. Benim vicdanım rahat. Okan'ı zaman zaman özlüyorum."

Başımıza gelenler usülsüzdü 
Evimize gelen avukat ve haciz işleri hep usulsüz. Kayınbiraderim benim evimi nasıl ofis gösterir ki. Okan için her şeyin çok iyi olmasını diliyorum.

O da 'Kendimi toparlayıp karşına çıkacağım' dedi. Demek ki o arada bir şey yapma demek istiyor.

 Okan'a artık çok kızgın değilim 
Okan'a ilk 1 ay inanılmaz kızgındım. Artık o kadar değil gördüğümde selam veriyorum. Okan'ın Instagram hesabına hiç bakmadım beni kızımla olan ilişkisi ilgilendiriyor. Boşanma aşamasında Hira korktuğu için etkilendi. Hira, babasına 'Sen kapıya gelme annem evi terk eder' diyormuş ben de bakıcısından öğreniyorum. Bunun için yumuşuyorum. Ben Okan'ın emeğine üzülüyorum. Ben de onun ailesiyim benim Okan'a kırgınlığım bu yüzden."

İrem terbiyesiz biri 
Öte yandan Demet Akalın İrem Derici ile ilgili ise: "O kızı sevmiyorum, O terbiyesiz biri" dedi.

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS