Oktay Kaynarca EDHO'dan ayrılacak mı? Hızır Çakırbeyli öldü mü, ayrıldı mı?

Oktay Kaynarca EDHO'dan ayrılacak mı? Hızır Çakırbeyli öldü mü, ayrıldı mı?

Oktay Kaynarca EDHO'dan ayrılacak mı? Hızır Çakırbeyli öldü mü, ayrıldı mı?

Oktay Kaynarca'nın atv'nin sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'dan ayrılacağı iddia edildi. EDHO'nun son bölümünde Hızır Çakırbeyli karakterinin ölerek diziye veda edeceği söyleniyor. Peki ama Oktay Kaynarca EDHO'dan ayrılıyor mu?

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

2020-2021 sezonunda EDHO'nun oyuncu kadrosunda yer alan Oktay Kaynarca'nın diziden ayrılacağı iddia edildi. Konuyla ilgili henüz resmi bir açıklama yapılmazken EDHO'da Alparslan Çakırbeyli dönemi başlayacağı belirtiliyor. İşte Hızır Çakırbeyli öldü mü, diziden ayrıldı mı? sorularının yanıtları. 

Oktay Kaynarca Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'dan ayrılıyor mu?

Oktay Kaynarca'nın EDHO'dan ayrılıp, yapımcı Raci Şaşmaz'ın yapacağı ve yayın hayatına Eylül ayında başlaması planlanan Süleyman Çakır dizisinin başrolü olarak devam edeceği iddia edildi.  ATV'nin fenomen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 196. bölüm fragmanında da yaşananlar iddiaları doğrular yönde. Henüz resmi bir açıklama yapılmadı. Fragman şu şekildedir: Hızır Çakırbeyli, verdiği savaşta tek tek sevdiklerini kaybeder. Hızır Ali'nin Didem'le evlendiği gün saldırıya uğramasıyla şok yaşayan Çakırbeyli ailesi, Didem'in acı haberi ile yıkılır. Kızının ölüm haberiyle kendini kaybeden Haşmet Façalı ise saldırının arkasındaki isim olan Rıdvan'ın mekanı basar. Rıdvan'ın adamlarını tek tek indiren Haşmet Façalı, yediği kurşunlarla yere yığılır. Gelinin öldüğü gün dostu Haşmet Façalı'yı da kaybetmek istemeyen Hızır Çakırbeyli, elinden geleni yapar. Yaşanan onca karmaşanın arasında oğlundan gelen sevindirici haberle bir nebzede olsa içi rahatlayan Hızır Çakırbeyli, düşmanını yok etmek için kolları sıvar. Topyekûn savaşa hazır olan Çakırbeyli ailesi ve dostları, bu uğurda her şeyi yapmaya hazırdır. Hızır Çakırbeyli, hala hedef olan oğlu Hızır Ali'yi koruma görevini ise yeğeni Alpaslan Çakırbeyli'ye verir. Tek tek aile üyelerini kaybeden Rıdvan, bu kez de bombalı saldırı yapmak için kolları sıvar.