Online Giyim Markası MyLove Yurtdışına Açılıyor!

A A

09.02.2021 - 12:38 Son Güncelleme:

Geçtiğimiz yılda hayatımızda birçok şeyin sırasıyla değişimine şahit olduk. Bu süreçte değişen çok fazla faktör olmasıyla birlikte, bunlarda biri de online düzenin hayatımızda kapladığı yerin çok farklı bir seviyeye gelmesi oldu.

 Online Giyim Markası MyLove Yurtdışına Açılıyor!

Online düzene ayak uydurmaya çalışan sektörler arasında öne çıkan hazır giyim sektöründe hızlı yükselişi ve dinamik tarzıyla örnek gösterilen MyLove markası, e-ticaretteki yükselişiyle dikkat çeken markalardan oldu.

2017 yılında Neslihan Yakut ve Ömer Nazenin tarafından kurulan MyLove markası, kısa sürede sektöre yön veren marka olarak adından söz ettirmeyi başardı. Giyim konusunda tüm kadınların ihtiyaçlarını karşılık vermek misyonuyla yola çıkan markanın e-ticaret serüveni, sıfır takipçi ile oluşturdukları My Love Butik Instagram hesabı ile başladı. Global giyim markalarının online iletişiminden ilham alarak ve trendleri yakından takip ederek geliştirdiği görsel dil sayesinde sosyal medyada yakaladıkları ivme ile birlikte, sektörde adeta bir referans konumuna geldi. 

5000 adetten fazla ürün çeşitleriyle geniş bir ürün yelpazesine sahip olan MyLove, ürünlerini sosyal medya hesapları ve e-ticaret siteleri mylovebutik.com’da tüketiciye sunuyor. Kendi bünyelerinde oldukça aktif ve güncel bir şekilde yönettikleri bu mecralarda, kuruluşlarından bu yana kadar tam 9 kat büyüme ve ziyaretçi artışı elde ettiler. Instagram hesapları bu süreçte 822 bin takipçi sayısına ulaşarak fazlasıyla büyüdü.

MyLove tüketicinin ihtiyaçlarını, taleplerini ve alışveriş deneyimlerini analiz ederek ilerleyerek, tüketicinin gözünde güvenilir, kaliteli ve ulaşılabilir bir marka haline gelmiştir ve 2021’de Yılın En İyi Kadın Giyim Markası Ödülüne layık görülmüştür. MyLove, yurtiçindeki başarısından yola çıkarak yurtdışına da satış yapmaya başladı. Başta Avrupa olmak üzere, Amerika, Rusya, Hindistan, İran, Irak ve Azerbaycan’a ürünlerini göndermeye başlayan markanın 2021 hedefi daha fazla ülkede yer almak.

MyLove’ın tüketicilerine sunmuş olduğu özellikle 3 madde ile kemik müşteri portföyüne yeni müşteriler kattığı gibi pekçok kullanıcıyı da ilk alışverişine sevk etmiştir. Bu özelliklerden bahsetmek gerekirse; Güvenli Alışveriş, Kalite ve Orjinallik Garantisi ve İyi bir müşteri deneyimi sunuyor olması. MyLovebutik.com veri iletiminde 256 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL sertifikası kullanmaktadır. MyLovebutik.com’da kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz, kesinlikle üçüncü kişiler tarafından görülmez.

Satılan her ürün mylovebutik.com’un güvencesi altındadır. Ürünlerin orjinalliği ve kalitesi, ürünlerin seçim aşamasında mylovebutiğin özel bir birimiyle, depoda paketleme aşamasında ise kalite kontrolü yapan özel operasyon hattı ile iki defa test edilmektedir.

En iyi müşteri deneyimini yaşatmayı hizmet anlayışının merkezine koyan mylovebutik.com müşteri hizmetleri ekibi ve üyeleri ile birebir iletişim kurduğu Facebook, Instagram kanalları aracılığı ile sürekli ulaşılabilir durumdadır.

 
İlandır.