magazin haberleri

Öpüşme sahnesinde neden salondan çıktı?

Elçin Sangu ile Barış Arduç'un yeni projeleri olan 'Mutluluk Zamanı' filmi vizyona girdi. Filmin galası ise geçtiğimiz günlerde yapıldı. Galaya damga vuran isimlerden biri de Elçin Sangu'nun sevgilisi Yunus Özdiken olmuştu. Öpüşme sahnelerinde salondan çıkan Özdiken bunun nedenini anlattı.Elçin Sangu ve Barış Arduç'un başrollerini paylaştığı 'Mutluluk Zamanı' filmin galası İstanbul ve Ankara'da yapıldı.
Filmin İstanbul'daki galasına Elçin Sangu'nun sevgilisi Yunus Özdiken de katıldı. Filmdeki romantik öpüşme sahneleri başlayınca Elçin Sangu'nun sevgilisi Yunus Özdiken sessizce salondan çıktı, o sahneler bitince de gelip yerine oturdu.
Konuyla ilgili Haberturk'e konuşan Yunus Özdiken şunları söyledi:

"Elçin'e ve işine saygı duyuyorum. Kendisine de çok güveniyorum. Çok profesyonel bir kişidir. Ne kadar iyi eğitim alırsanız veya büyütülürseniz büyütülün bu topraklarda belli bir bakış açısı ile büyütülüyorsunuz.

Amerika veya İsviçre'de büyümedik. Benim kişisel tercihim bu tarz sahneleri izlememek yönünde.

Ama bu ne yapılan işe sinirlendiğim ya da profesyonelliğinden emin olmadığım, şüphelendiğim anlamına gelmiyor. Gayet samimi bir izlemekten hoşlanmama duygusu. O kadar da özgürlüğüm olsun."
{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS