magazin haberleri

Öykü Çelik'in elindeki poşetler dikkat çekti

'Survivor 2021' yarışması için gün sayan oyuncu Öykü Çelik, önceki gün Bebek’te objektiflere yansıdı. Çelik'in elindeki poşetler dikkat çekti.Bir süredir birlikte olduğu iş insanı İsmail Berhan’ın evine giren Öykü Çelik, elindeki hediyelerle objektiflere takıldı.

33 yaşındaki ünlü oyuncuyu görenler, “Öykü sevgilisine yılbaşı hediyesi almış” yorumlarında bulundu.

Önceki gün yalnız başına geldiği Zorlu AVM'de görüntülenen Öykü Çelik, bol bol alışveriş yapmıştı.

Güzel oyuncu, "Yılbaşı öncesi kısa bir alışverişe çıkmak istedim. Aileme ve yakın dostlarıma Survivor öncesi hediyelerini verip adaya mutlu bir şekilde gitmek istedim. Çok heyecanlıyım, sabırsızlıkla gideceğim günü bekliyorum" demişti.

33 yaşındaki oyuncu Öykü Çelik, Mennan Şahin’in Youtube’da yayınlanan 'Masa' programına konuk oldu. Oyuncu, hayatı ve kendisiyle ilgili merak edilenler hakkında konuşmuştu.

Çelik son zamanlarda yaşadıkları ile ilgili; “İki olay yaşadım üst üste... İlkinde olmamam gereken bir yerdeydim 'Covid parti' denilen... Parti çıkışı çok kötü bir algı oldu. Magazinciler oradaydı, partideki herkes gitti beni orada tuttular "Çıkacağım" diyorum "Çıkma" diyorlar. Dışarıdan sesler geliyor, büyük bir baskı altında kaldım” dedi.

“Maddi durumu ortalamanın bir tık üstü olan bir ailede yetiştim” diyen ünlü oyuncu, “Zengin değildik ama ortanın biraz üstüydük. Özel bir üniversiteye gittim burs yüzünden para ödemedi ailem. Ben parayı hiçbir zaman amaç edinmedim, çok paylaştım" dedi.

Zor günlerini anlatan oyuncu, “En zoru ünlü olmak ya da parasız olmak değil! En zoru ünlü olup parasız olmak! Çünkü ünlü olan insanları herkes zengin zannediyor. Ben kiramı ödeyebilmek için kredi çektiğim biliyorum. Bu tecrübeleri de yaşadım” dedi.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS