magazin haberleri

Payitaht Abdülhamid 87. bölüm fragmanı: Vembery zindanda!

Payitaht Abdülhamid 87. bölüm fragmanı: Vembery zindanda!

Payitaht Abdülhamid yeni bölüm fragmanı Vembery cephesinde önemli gelişmelerin yaşanacağını gösterdi. Yanındakilerin durumlarının farkına varan Abdüldamid Han ise önlemler almaya devam edecek. Peki, Payitaht Abdülhamid 87. bölümde hangi gelişmeler yaşanacak?

Payitaht Abdülhamid fragman videosu 24 Mayıs’taki yeni bölümde yaşanacak gelişmeleri gösterdi. İşte Vembery ve cephesinde yaşanacak gelişmelerin yer aldığı Payitaht Abdülhamid dizisi yeni bölüm tanıtım videosu ve gelecek bölümde meydana gelecek olaylar…


PAYİTAHT ABDÜLHAMİD FRAGMAN VİDEOSUPAYİTAHT ABDÜLHAMİD 87. BÖLÜM ÖZETİ


Abdülhamid etrafındaki hainlerin maskesini bir bir indirmektedir. Vembery kurtuluş ümidi olmaksızın zindana atılır. Rothschild meydana sürdüğü tüm adamlarını kaybedince son çare olarak Sabahattin’i görür. Sabahattin büyük bir ihtilal hazırlığındadır. Önündeki tek engel Abdülhamid’e itaatkâr su götürmez hassa ordusudur. Rothschild bu engeli aşacaktır ve askerler aralarına giren nifak yüzünden ayaklanacaklardır.


Şivenaz Müslüman olma yolunda ilerlerken, Bidar ona yardımcı olur. Seniha ise Şivenaz’a hiç güvenmemekte, üstelik son günlerde başına ard arda gelen tuhaf olaylardan dolayı Şivenaz ve ayindeki adamlarından şüphe etmektedir. Seniha Şivenaz’dan kurtulmaları gerektiğini savunacak ve kendini bir anda Şivenaz’ın başına gelecek büyük felaketin suçlusu olarak bulacaktır.


Halil Halid ise Söğütlü ve Asaf’ı Jorris’ten kurtarmaya çalışırken diğer adamlarını da kaybeder. Jorris Halil Halid’in adamlarını büyük bir ikilemde bırakır. Ya canlarını feda ettikleri devlete, Halil Halid’e ihanet edecekler, ya da Jorris’in tehdidine boyun eğip masum çocukların hayatlarını kurtaracaklardır.


Çocukları kurtarmak uğruna Halil Halid feda edilecek mi? Şivenaz ölecek ve Seniha mahkum mu edilecek? Abdülhamid Rothschild’in tertibiyle kendi askerleri tarafından mı vurulacak?


 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS