Pelin Akil: Çocuklarla birlikte eğlenmeye çıktık

Pelin Akil: Çocuklarla birlikte eğlenmeye çıktık

Pelin Akil: Çocuklarla birlikte eğlenmeye çıktık

Oyuncu Pelin Akil, eşi Anıl Altan ve yakın arkadaşları Müge Boz ile birlikte Metropol İstanbul'da görüntülendi. Çocuklarıyla birlikte eğlenen ünlü isimler, boş günlerinin tadını çıkardı.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Başarılı oyuncu Pelin Akil, eşi Anıl Altan ve yakın arkadaşları Müge Boz ile birlikte çocuklarını da alarak eğlence merkezine geldi. Ünlü isimler, çocuklarıyla birlikte doyasıya eğlendikten sonra, bowling oynamaya giderek izinli günlerinin tadını çıkardılar.

Gazetecilere aile pozu veren Pelin Akil ve Anıl Altan çiftinden Akil, "Yorucu bir tempodan sıyrılıp bugün çocuklarla birlikte biz de eğlenmeye çıktık. Uzun zamandır Müge ile de bir araya gelemiyorduk. Çocuklarla birlikte biz de eğlenelim dedik. Onun dışında dizimiz devam ediyor, gelen olumlu tepkiler beni çok mutlu ediyor" dedi.

Muhabirlere çocuğu Vina ve yakın arkadaşı Pelin Akil ile poz veren Müge Boz ise, geçtiğimiz günlerde 'Maske Kimsin Sen' programında Dinazor maskesi altından kendisinin çıkması sorulunca; "Eğlendiğim bir program oldu. Beni zorlayan tek şey yakınlarımdan bile gizlemek zorunda kalmam oldu. Biraz sabırsızlandım" cevabını verdi.

Dostlar, daha sonra eğlencelerine kaldıkları yerden devam ettiler.