Perşembenin galibi değişmedi! 'Camdaki Kız' zirvede

Perşembenin galibi değişmedi! 'Camdaki Kız' zirvede

Perşembenin galibi değişmedi! 'Camdaki Kız' zirvede

Gülseren Budayıcıoğlu’nun aynı adlı romanından uyarlanan ve gerçek bir hayat hikayesinin anlatıldığı 'Camdaki Kız'ın 28 Ekim akşamı yayınlanan bölümü, seyircinin heyecanını dorukta tutan anlarıyla Perşembe akşamına damgasını vurdu.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Yapımını OGM Pictures’ın üstlendiği Kanal D dizisi Camdaki Kız, önceki akşam 17’inci bölümüyle ekrana geldi. Kantar Medya’nın verilerine göre; Camdaki Kız'ın son bölümü, Total kategorisinde 8,38 reyting ve 21,55 izlenme payı ile, AB kategorisinde 10,04 reyting ve yüzde 27,77 izlenme payı ile, ABC1 kategorisinde ise 9,92 reyting ve yüzde 24,49 izlenme payı ile üç kategoride de birinci olarak günün en çok izlenen yapımı oldu.

Camdaki Kız’ın yeni bölümünde; Hayri, Sedat ve Cana’nın videosunun izlenmesini engelleyerek geceyi kurtardı. Videonun yayınlanması konusunda suçu Selen ve Muzo’ya atan Sedat, Cana’nın da kendisinden ayrılmasıyla tüm umudunu şirketin başına geçebilme ihtimaline bağladı. Tüm gerçekleri öğrenen Rafet ise, çocuklarıyla yüzleşerek şirketle ilgili kararını onlara açıkladı. Bu sırada Feride, Nalan ve Sedat’ın evliliklerini kurtarmak için farklı yollara başvurmaya başladı.

Dizinin oyuncu kadrosunda; Cihangir Ceyhan, Devrim Yakut, Enis Arıkan, Engin Şenkan, Feri Baycu Güler, Feyyaz Şeri-foğlu, Hamza Yazıcı, Hande Ataizi, Merve Polat, Nihal Menzil, Nur Sürer, Selma Ergeç, Şerif Erol, Tamer Levent ve Tuğrul Tülek gibi başarılı isimler rol alıyor. Senaryosunu Seda Altaylı Turgutlu ve Yeşim Aslan’ın kaleme aldığı dizinin yönetmenliğini ise Nadim Güç üstleniyor.

Nalan karakterini Burcu Biricik’in canlandırdığı Camdaki Kız, yeni bölümleriyle her Perşembe akşamı Kanal D’de.