Son Dakika

Perşembenin galibi yine 'Camdaki Kız' oldu

A A

26.11.2021 - 12:00

Gülseren Budayıcıoğlu’nun aynı adlı romanından uyarlanan ve gerçek bir hayat hikayesinin anlatıldığı 'Camdaki Kız’ın son bölümü, seyircinin heyecanını dorukta tutan anlarıyla perşembe akşamına damgasını vurdu.

Perşembenin galibi yine 'Camdaki Kız' oldu

Yapımını OGM Pictures’ın üstlendiği Kanal D dizisi 'Camdaki Kız', 25 Kasım'da ekranlara gelen 21’inci bölümü ile günün en çok izlenen yapımı oldu.

Kantar Medya’nın verilerine göre; Camdaki Kız, Total kategorisinde 8,60 reyting ve yüzde 20,05 izlenme payıyla, AB kategorisinde 9,76 reyting ve yüzde 23,90 izlenme payıyla, ABC1 kategorisinde ise 10,56 reyting ve yüzde 23,47 izlenme payıyla üç kategoride de birinci oldu.

Nalan, Cana ile Adil’i birlikte görmenin şokunu yaşarken, Sedat’a gördüklerini anlattı. Sedat’ın kendisine anlattıklarıyla tatmin olmayan Nalan, soluğu Cana’nın evinde aldı. Rafet ile arasını düzelten Sedat, yeni otellerinin basın toplantısında güç gösterisi yapmayı planlarken, Nalan’a odaklanan basın Sedat’ın planını bozdu. Muzo, Gülcihan’ın yoğun ısrarları üzerine Melisa’yı konağa yemeğe getirdi. Yemekte tüm aileyi etkilemeyi başaran Melisa’nın dövmesini gören Sedat; onunla geçmişini hatırladı. Hayri’nin konağa beklenmedik ziyareti ise Muzo ve Melisa’ya gergin anlar yaşattı.