magazin haberleri

Pınar Altuğ takipçisine verdiği cevap ile gündem oldu

Sosyal medyada sık sık yanıtlarıyla gündem olan Pınar Altuğ "O yemeyi bulamayanlar size dua eder sanmayın" diyerek kendisine sitem eden takipçisine verdiği cevap ile gündem oldu.Ünlü sunucu ve oyuncu Pınar Altuğ’un son paylaştığı fotoğraf olay oldu. Zaman zaman kendisine gelen eleştirilere yanıt veren Altuğ, yine bir takipçisinin mesajına sinirlendi.  Yemek masasının fotoğrafını Instagram yayınlayan Altuğ, takipçisinin "O yemeği bulamayanlar size dua eder sanmayın" yorumuna yanıt verdi. Ünlü oyuncu, "O yemeği bulamayanlar Instagram’a da giremiyordur." diye tepkisini dile getirdi.

Altuğ, daha önce de makyajsız ve filtresiz bir fotoğrafını yayınlamıştı. Takipçileri Altuğ’un fotoğrafını doğal bulup beğeni yağmuruna tutarken bir kullanıcı, "Yaptırmadığı estetik yok, ne doğallığı. Her zaman mükemmel görünmek zorunda değil elbette, ama 'doğal' demeniz komik" yorumunu yapmıştı. Hemen cevap veren Pınar Altuğ, "Rica etsem estetiklerimi bir yazabilir misiniz? Arada unuttuklarım vardır belki..." yazmıştı.

Başka bir takipçisi de Altuğ'a, "Demek ki para her şeyin çözümü değilmiş" yorumunu yapmış, Altuğ da, "Evet, mesela asla kalbi güzelleştirmiyor" yanıtını vermişti.

Altuğ geçtiğimiz günlerde, "Zaman zaman fevri tepikler veriyorum, birilerinin bizim gerçek insan olduğumuzu, bizim de incinebileceğimizi görmeleri gerekiyor. Yüz yüze sarf edemeyecekleri lafları klavye başında yazmaları bir yere kadar... Bu konuda hiç toleransım yok. Kızım ve kocam en kıymetli iki şey, onlara uzanacak dili koparırım" şeklinde konuşmuştu.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS