magazin haberleri

Pınar Aylin Ve Demet Akalın olayında son perde! İzzet Yıldızhan'dan olay açıklamalar

Demet Akalın önceki akşam Kıbrıs’taki Nuh’un Gemisi Deluxe Hotel’de sahneye çıktı.Demet Akalın'ın yaptığı açıklamalar magazin gündemine bomba gibi düştü. Pınar Aylin ve İzzet Yıldızhan '2.Sayfa' programına bağlanarak olay yaratacak açıklamalarda bulundu.Demet Akalın, Youtube’daki ‘Acı Gerçekler’ programında isim vermeden 23 yıl önce önünü kesen İzmirli bir şarkıcıdan bahsetmiş ve şu açıklamalarda bulunmuştu:

"Mankenlik yaparken Raks müzik şirketi bana albüm teklif etmişti. İmza atmaya gittim, beklerken dönemin ünlü bir popçusu geldi. Beni görünce ‘Burada ne işin var?’ diye sordu." Ben de ‘Albüm için geldim’ dedim. Suratı bir anda allak bullak oldu. Çıkıp gitti. 10 dakika sonra bir görevli odaya gelip ‘anlaşmanız iptal oldu’ dedi. Gün geldi, devran döndü. Bu kişiyle yıllar sonra uçakta karşılaştım. Havalı bir ‘merhaba’ dedim. Ne oldu, o şimdi piyasada bile yok.”

Kanal D ekranlarında yayınlanan '2.Sayfa' programının iddiasına göre; o kişi şarkıcı Pınar Aylin'di. 2014'te evlenip İzmir'e yerleşen Aylin, müziğe ara vermişti.
Demet Akalın önceki akşam Kıbrıs’taki Nuh’un Gemisi Deluxe Hotel’de sahneye çıktı.

Akalın, hakkında çıkan iddialar hakkında şöyle konuştu:

Ben isim vermedim. İnsan hırslarına yenik düşüp birçok şey yapıyor. Beyinlerimiz güzellikle yıkandı. Bu yüzden aklıma kötülük yapmak gelmiyor. Bir sanatçı diğerinin adını duyunca ‘O varsa ben gelmem’ diyor. İnsanın ekmeğiyle oynamak doğru değil. Sanat camiasında herkes birbirinin kuyusunu kazıyor.

Pınar Aylin,'2.Sayfa' programına bağlanarak çarpıcı açıklamalarda bulundu: 

Ben Demet'i o şirkette gördüğümü hatırlamıyorum. 90'lı yıllarda herkes birbirine yardım ederdi. Ben, İzel, Deniz Seki ve Nalan birbirimize vokallik bile yapardık. O dönemde kimsenin isimsiz bir mankenle uğraşacak hali yoktu. Ben kimsenin ekmeğiyle oynamadım. Uçakta Demet Akalın ile karşılaştığımızda kızıma çıkarıp yüzüğünü vermişti şimdi ne oldu? Demet Akalın'a sevgilerimi yolluyorum. Demet'e kitabımı göndereceğim okusun ona iyi gelsin.

İzzet Yıldızhan da Pınar Aylin'den sonra canlı yayına bağlanarak şu ifadeleri kullandı:

"Demet Akalın 'Bir sanatçı diğerinin adını duyunca ‘O varsa ben gelmem’ diyor. Demet Akalın da zamanında İzzet varsa o programa gelmem demişti. Demet Akalın kendisini masum göstermesin'

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS