Pınar Deniz kimdir, kaç yaşında, nereli? Yargı dizisi Ceylin’in hayatıyla ilgili bilgiler..

Pınar Deniz kimdir, kaç yaşında, nereli? Yargı dizisi Ceylin’in hayatıyla ilgili bilgiler..

Pınar Deniz kimdir, kaç yaşında, nereli? Yargı dizisi Ceylin’in hayatıyla ilgili bilgiler..

Kırmızı Oda, Aşk 101 derken Yargı dizisiyle ekranlara gelen Pınar Deniz’in hayatı son zamanlarda en çok merak edilen oyuncular arasında. Kanal D’nin yeni dizisi Yargı’da oyunculuğunu konuşturan Pınar Deniz kimdir, kaç yaşında, nereli? İşte Yargı dizisi Ceylin’in hayatıyla ilgili bilgiler..

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Pınar Deniz’in hayatı Yargı dizisiyle birlikte daha da merak edilmeye başladı. Kırmızı Oda’da Nazlı, Aşk 101’de Burcu ve Yargı dizisinde Ceylin olarak tanınan Pınar Deniz son dönemin en çok takip edilen isimlerinden. İlk olarak Vatanım Sensin adlı yapımla adından söz ettiren Pınar Deniz, o günden beri başarılı projelerde yer almaya devam ediyor.

PINAR DENİZ KİMDİR?

4 Kasım 1993 tarihinde Adana’da dünyaya gelen Pınar Deniz, aslen Mardinli ve Arap kökenlidir. İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümünde okumuş fakat mezun olmamıştır. Çocukluğundan beri oyuncu olma hayalleri kuran Deniz, oyunculuk eğitiminin yanı sıra dans dersleri de aldı. İlk oyunculuk deneyimini ise 2014 yılında Evrim karakteri ile Sil Baştan dizisinde yaşadı. Asıl çıkışını ise Vatanım Sensin adlı dönem dizisi ile yaptı. Ayrıca Şarkıcı Murat Dalkılıç'ın Yani adlı şarkısının klibinde oynamıştır.

Halit Ergenç ve Bergüzar Korel’in başrollerini paylaştığı dizide Yıldız karakterini canlandırdı. Pınar Deniz, bir projede Can Yaman ile birlikte rol alacakken Yaman'ın tavır ve tutumları nedeniyle projede yer almaktan vazgeçmesi ile gündeme gelmişti. 2016-2018 yılları arasında yayımlanan Vatanım Sensin adlı dizide Yıldız karakterini canlandırdı. Netflix'te yayımlanan Aşk 101 dizisinde Burcu karakterini canlandırarak geniş kitleler tarafından tanındı. Kırmızı Oda dizisinde Nazlı karakterini üstlenen güzel oyuncu son olarak Yargı dizisinde başrol olarak ekranlarda yer alıyor.

PINAR DENİZ'İN YER ALDIĞI DİZİLER VE FİLMLER

Yıl        Yapım Aldığı Rol    

2014   Sil Baştan      (Evrim)

2015   Beyaz Yalan  (Azra) 

2016-2018    Vatanım Sensin      (Yıldız)  Başrol oyuncusu

2018   Bir Deli Rüzgar        (Gökçe Yücel) Başrol oyuncusu

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

2020   Aşk 101         (Burcu) Başrol oyuncusu

2020   Menajerimi Ara      (Kendisi)          Konuk oyuncu

2021   Aşk 102         (Burcu) Başrol oyuncusu

2021 Yargı (Ceylin) Başrol oyuncusuKaan Urgancıoğlu kimdir, nereli, kaç yaşında? Yargı dizisi Ilgaz’ın hayatıyla ilgili bilgiler..

Kaan Urgancıoğlu kimdir, nereli, kaç yaşında? Yargı dizisi Ilgaz’ın hayatıyla ilgili bilgiler..