magazin

Prens William'a ''küçük düşürdü'' suçlaması

  1. Magazin

Prens William'a ''küçük düşürdü'' suçlaması

Geçtiğimiz haft çıktığı İsviçre tatilinde sarışın bir genç kadınla öğle yemeğinde samimi görüntüler sergileyen, ardından da gittiği gece kulübünde yaptığı dansla manşetlere çıkan Prens William, dün olayın ardından ilk kez eşi Kate Middleton ile birlikte kamuoyunun karşısına çıktı.İşte o anlarda da normal davranmaya çalışan Kate Middleton'ın zaman zaman kocasına attığı soğuk bakışlar gözlerden kaçmadı.

Çift, önce İngiltere'nin başkenti Londra'da düzenlenen Aziz Patrick günü kutlamalarına katıldı. Ardından da resmi bir ziyaret için Fransa'nın başkenti Paris'e geçti.

Çift, her ne kadar doğal davranmaya çalışsa da zaman zaman Kate Middleton'ın kocasına soğuk bakışlar atması da gözlerden kaçmadı. Bir başka deyişle Kate Middleton, her ne kadar resmi görevi gereği güler yüzlü davranmaya çalışsa da Prens William'a kırıldığını zaman zaman gizleyemedi.

Zaten Saray çevreleri de bu olup bitenlerle ilgili olarak çok yüksek sesle diye getirmeseler de Prens William'ın çizgiyi biraz aştığını konuşuyorlar. Hatta bazıları Prens'in bu 'yeni yetme' tavırlarıyla karısını küçük düşürdüğü iddiasında.

İngiliz magazin basınına yansıyan iddialara göre Kate Middleton, kocasının bu davranışlarının artık geçmişte kalması gerektiğine inanıyor.

Prens William ülkesindeki resmi kutlamalara bile katılmadan üç arkadaşıyla birlikte İsviçre'deki ünlü bir kayak merkezinde çılgın bir hafta sonu geçirmişti.

Önce Avustralyalı model Sophie Taylor ile samimi görüntüler sergileyen Prens'in gece kulübünde yaptığı dans da uzun uzun konuşulmuştu.


Bu olayın ardından ilk kez resmi görevlerinin başına geçen çift, Londra'daki kutlamanın ardından Paris'e geçti.


Fransa Cumhurbaşkanı Françoise Holland tarafından Elysee Sarayı'nda karşılanan Kate Middleton ve Prens William, resmi temaslarını sürdürdü.


Bu ziyaretin Prens William açısından önemli bir yanı daha vardı. Geleceğin kralı, annesi Prenses Diana'nın Paris'te ölümünden 20 yıl sonra ilk kez resmi bir ziyaret için ülkeye gitti.

{$ nextTitle $}

{$ item.Category.Title $}

{$ item.Title $}

{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}

{$ item.Description $}

{$ item.Category.Title $}

{$ item.Title $}

{$ item.Category.Title $}

{$ item.Title $}

{$ item.Category.Title $}

{$ item.Title $}

ilgili haberler

 
LG
MD
SM
XS