magazin haberleri

Psikoloğuyla aşk yaşadığı iddia edilmişti! Meltem Miraloğlu haberleri o fotoğrafla yalanladı

"Hayat Devam Ediyor" dizisinde canlandırdığı çocuk gelin karakteriyle hafızalara kazınan Meltem Miraloğlu, 2019 yılında Amerika'ya yerleşmiş, ardından 82 yaşındaki Patrick ile evlenmişti. Geçtiğimiz günlerde eşi tarafından evden kovulduğu ve sokakta yaşadığı iddia edilen Miraloğlu'nun 62 yaşındaki psikoloğu ile aşk yaşadığı gündeme gelmişti. 34 yaşındaki ünlü isim, hakkındaki tüm iddialara sosyal medyadan yaptığı paylaşımla yanıt verdi."Hayat Devam Ediyor" adlı dizide canlandırdığı 'çocuk gelin' rolüyle tanınan Meltem Miraloğlu, 2019 yılında ABD'ye yerleşmiş, kısa bir süre sonra da burada tanıştığı 82 yaşındaki Patrick ile nikah masasına oturmuştu.

Kendisinden 48 yaş büyük bir Amerikalıyla evlenerek bir anda gündeme bomba gibi düşen ve haftalarca konuşulan Meltem Miraloğlu, hakkındaki son iddialarla yeniden araştırılmaya başlandı.

Her paylaşımıyla konuşulan Miraloğlu hakkında son olarak flaş bir iddia ortaya atıldı.

Oyuncu Meltem Miraloğlu'nun, 82 yaşındaki eşi Patrick'den ayrılarak psikoloğu John (62) ile aşk yaşamaya başladığı iddia edildi.

Hatta iddialara göre psikolog sevgili, Meltem Miraloğlu'nu bir ailenin yanına çocuk bakıcısı olarak yerleştirdi.

Hakkında çıkan iddialara bir açıklama yapmayı tercih etmeyen Meltem Miraloğlu, paylaşımıyla tüm soru işaretlerini ortadan kaldırdı.

Eşi Patrick ile bir fotoğrafını Instagram'dan yayınlayan Miraloğlu; evden atıldığı, sokaklarda yaşadığı ve psikoloğuyla yeni bir aşka yelken açtığı haberlerini yalanlamış oldu.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS