magazin haberleri

Rafet El Roman mesaj attı! Genç kadın ifşa etti

Şarkıcı Rafet El Roman'ın, Instagram üzerinden Şule Balmak'a attığı mesajlar ifşa oldu. 51 yaşındaki şarkıcı, daha önce de benzer mesajlarla gündeme gelmişti.Şarkıcı Rafet El Roman'ın Şule Balmak adlı bir kadına Instagram'ın özel mesaj (DM) bölümünden attığı mesajlar sosyal medyada yayıldı.

Şule Balmak'ın konuşmayı sosyal medyada yayınlayarak Rafet El Roman'ı ifşa etmesiyle birlikte gözler ünlü şarkıcıya çevrildi.

Yazışmada genç kadından telefon numarasını isteyen Roman, Balmak'ın red cevabıyla karşılaşıyor. Ardından şansını bir daha deneyen şarkıcı, genç kadına ailesiyle yaşayıp yaşamadığını soruyor.

51 yaşındaki şarkıcının konuyla alakalı bir şey söyleyip söylemeyeceği merak konusu oldu.

'Sosyal medyadan kimseye mesaj atmıyorum' diyemem çünkü atıyorum. Birini beğenmişim, tanımak istemişim. Bunun nesi kötü? Bana da yüzlerce mesaj geliyor günde." diyen Roman, bir defasındak andırıldığını şöyle anlattı:

"Güzel bir kadınla konuşuyorum, fotoğrafları harika. Çok güzel. Düşünüyorsun 'Bu kadar güzel bir kız nasıl keşfedilmemiş?' falan diye. Ben de dedim kendi kendime; 'Klibimde oynatırım'."

"İki üç ay beni ve ekibimi oyaladı sonra kahve içmeye karar verdik. Bir geldi alakası bile yok, meğerse dünyaca ünlü bir yıldızın fotoğraflarını koyuyormuş hesabına. Keşke görmez, tanışmaz olaydım. İnanamıyorum yani böyle bir şey yaptığına.'Neden yaptın?' dedim 'Sizinle tanışmak için' dedi. Oturduk bir kahve içtik, nezaketimi bozmadım yine, efendi bir adamım.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS