hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Rengin Timur'dan ayrılacak mı? Bahar dizisi Rengin kimdir? Ecem Özkaya kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı?

  Rengin Timurdan ayrılacak mı Bahar dizisi Rengin kimdir Ecem Özkaya kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı
  expand

  SHOW TV'de yayınlanan Bahar dizisinin oyuncuları arasında yer alan Rengin karakterini canlandıranın kim olduğu sorgulanıyor. Her Salı ekrana gelen dizide Rengin merak uyandırdı.Show TV’nin merakla beklenen, yapımcılığını MF Yapım’ın üstlendiği, Neslihan Yeşilyurt’un yönetmen koltuğunda oturduğu yeni dizisi ‘Bahar: Uyanmaya Hazır Mısın?’ın yayın hayatı başladı. İşte sevilen oyuncuların yer aldığı dizideki Rengin hakkında bilgiler...

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Rengin karakteri, Bahar dizisinin karakterleri arasında yer alıyor. Show TV’nin merakla beklenen, yapımcılığını MF Yapım’ın üstlendiği, Neslihan Yeşilyurt’un yönetmen koltuğunda oturduğu yeni dizisi ‘Bahar: Uyanmaya Hazır Mısın?’ın yayın tarihi belli oldu. Güçlü oyuncu kadrosu ve etkileyici hikayesiyle heyecanla beklenen dizi, 13 Şubat Salı günü ekran yolculuğuna başladı. Peki ama Bahar dizisindeki Rengin kimdir ?

  Bahar dizisi Rengin kimdir?

  Bahar dizisinde Rengin' Ecem Özkaya canlandırıyor. 

  Kırklı yaşlarında, kadın doğum profesörü. Her zaman mutlak kazanan olan Rengin, Bahar’ın yeniden doğuşuyla ilk kez yenilme ihtimali ile karşı karşıya kalacak.

  Rengin Timurdan ayrılacak mı Bahar dizisi Rengin kimdir Ecem Özkaya kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı

  Ecem Özkaya kimdir?

  Ecem Nur Özkaya 25 Haziran 1988 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelmiştir. Kanlı Komedya isimli oyundaki çalışmaları ile 23. Sadri Alışık Ödülleri'nde Tiyatro alanında En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu ödülünü kazanmıştır.  Ecem Nur Özkaya, Maltepe Üniversitesi Radyo ve Televizyon Bölümünde eğitim almıştır. 2012-2015 yılları arasında TRT 1'de ve FOX'ta yayımlanan Zengin Kız Fakir Oğlan dizisinde Biricik karakterini canlandırmıştır. Daha sonra 2016-2017 yılları arasında Kanal D'de yayımlanan Hayat Şarkısı isimli dizide Melek karakterini canlandırmıştır.  Ayrıca, Kartallar Yüksek Uçar (2007), Havalimanı/İyi Uçuşlar (2008), Cümbür Cemaat Aile (2010), İffet ile Gönül Dağı dizilerinde ve Sizi Seviyorum isimli sinema filminde oynamıştır. Baba tarafından Kırgız, anne tarafından ise Çerkes kökenlidir.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow