magazin haberleri

Reynmen ve Bülent Seyhan arasındaki kavga alevlendi!

Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa'da Reynmen ve Müyap Başkanı Bülent Seyhan arasındaki "Ajdar" polemiği kavgaya dönüştü. Reynmen'i çok ağır sözlerle eleştiren Seyhan'a ise cevap gecikmedi. Bu sözlerin altında kalmayan Reynmen açtı ağzını yumdu gözünü. Sosyal medya fenomeni Reynmen, MÜYAP Başkanı Bülent Seyhan'ın "Zamanında Ajdar’a haksızlık ettik. Oysaki zararsızdı. Ama Reynmen sektöre zarar verdi" sözleri üzerine sosyal medya hesabından açıklama yaptı.
MÜYAP başkanı Bülent Seyhan, son döneme damgasını vuran Reynmen lakaplı Yusuf Aktaş hakkında açıklama yaptı.
MÜYAP başkanı Seyhan, "Zamanında Ajdar’a haksızlık ettik. Oysaki zararsızdı. Ama Reynmen sektöre zarar verdi" dedi.
Reynmen, MÜYAP Başkanı Bülent Seyhan'ın sözleri üzerine sosyal medya hesabından açıklama yaptı.
Reynmen, Ela ve Derdim Olsun şarkıları ile yakaladığı başarısı yüzünden üzerine gelindiğini belirterek şu ifadeleri kullandı:
Beni siz var etmediniz ve siz de yok edemeyeceğinizi bildiğiniz için bu kadar kuduruyorsunuz değil mi? Müzik yapacak arkadaşlara sesleniyorum; hiçbiriniz müzik şirketiyle anlaşmayın! Hepiniz onlardan kat ve kat üstünsünüz.
Şu an benim üstüme gelmelerinin ve sanatçılarını kötü konuşturmalarının en büyük sebebi sahip oldukları müzik şirketlerinin hiçbirinin beni satın alamayacağını bilmesi. Velhasıl kelam kedi uzanamadığı ciğere 'Ajdar’a haksızlık etmişiz' diyor.
O var ettiğiniz sanatçıların hepsi hayatta bir yere gelmek için bastırılmış tiplerken, ben onlardan biri değilim. Benim bağlanılmışlığım yok. Hiç de lafımı esirgemem. Susuyorum ama söylenecek şeyim yok değil.
Şu anda konuşmamın tek nedeni iki şarkı yapıp dinlettiğim için aileme kadar ithamda bulunulmuş olması. Kişi kendinden bilir işi. Ben o değilim.
Ayrıca '2.Sayfa' programında Reynmen'in , büyük bir sorunla karşı karşıya kaldığı açıklandı.
"Reynmen" ismi 12 Kasım 2018 tarihinde Türk Patent ve Marka Kurumu'na yapılan başvuru sonucunda Ömer Duvaklı isimli kişi tarafından tescillendi. Bu markanın kullanım hakkı sadece Ömer Duvaklı'ya verildi.
Bunun üzerine Reynmen karara itiraz etti ancak reddedildi. Yusuf Aktaş, bu gelişme sonrası B planını devreye soktu. 29 Aralık 2018'de Türk Patent ve Marka Kurumu'na başvuru yaparak "R Reynmen" markasını tescil etti.
13
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS