magazin haberleri

Reyting sonuçları 1 Kasım 2018 Perşembe

Reyting sonuçları 1 Kasım 2018 Perşembe

Muhteşem İkili dizisi, Bir Zamanlar Çukurova ve Bizim Hikaye 1 Kasım reyting sonuçları için yarıştı. Önemli projelerin ekranda yerini aldığı gecede günün kazananı sonuçların açıklanmasının ardından ortaya çıktı. Peki, 1 Kasım 2018 reyting sonuçları nasıl şekillendi ve reyting sıralamasında hangi diziler ön planda yer aldı?

Reyting sonuçları perşembe günü diziseverlerin karşısında olan projeler içerisinden hangilerinin daha fazla tercih edildiklerini gösterdi. Kanal D ekranlarının merakla beklenen dizisi Muhteşem İkili ise ilk sınavını verdi. Peki, dizilerin son bölümlerinde neler oldu ve reyting sıralaması nasıl sonuçlandı?


MUHTEŞEM İKİLİ İLK BÖLÜM ÖZETİ


Mustafa Kerim Can, teşkilatta bilinen adı ile MKC Avrupa yakasının; herkesin soyadı ile hitap ettiği Mert Barca ise Anadolu yakasının en iddialı Organize Şube komiserleridir. Tüm polis teşkilatı bilir ki bu iki adam birbirlerinden nefret eder. Geçmişten, ta polis akademisinden gelen rekabetleri bir yana, aralarındaki asıl mesele son derece duygusal ve kişisel bir meseledir.


Yıllardır birbirinden uzak durmaya çalışan bu iki polisi dev bir uyuşturucu baskını karşı karşıya getirir. İkili bu işin sonunda çok güçlü bir ortak düşman edinmiş olurlar. MKC ve Barca kendilerini giderek daralan bir çemberin ortasında, sevdiklerinin ve kendilerinin hayatları için mücadele ederken bulurlar.


BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA SON BÖLÜMDE NELER OLDU?


Demir ile Yılmaz'ın mücadelesi alev alıyor! Yılmaz'ı ırgatların sakladığından şüphelenen Demir, huğları acımasızca yaktırıyor. Gözü dönmüş oğlunu izleyen Hünkar, yaptıklarından pişman oluyor. Peki, bu pişmanlık hangi değişikliklere gebe olacak? Yaman ailesi yüzünden 20 sene mapus yatan Fekeli'nin Adana'ya dönüşü ise bu bölümle anlam bulmaya başlayacak! 


BİZİM HİKAYE SON BÖLÜM ÖZETİ


Filiz’le Barış’ın yakınlaşması, iki tarafın da duygularını alt üst eder. Barış her ne olursa olsun Filiz’den uzak duramayacağını anlayınca yeniden birlikte olmak için çıkış yolu aramaya başlar ancak çok geçmeden hayatının en büyük ikilemiyle yüzleşmek zorunda kalır. Barış, içine sıkıştığı dar boğazdan Tufan’ın yardımıyla çıkmaya çalışırken, Selim’in dingin ve tutarlı tavırları sayesinde Filiz de kendi duygularının karmaşasında boğulmaktan kurtulur. 


TOTAL REYTİNG SONUÇLARI
AB REYTİNG SIRALAMASI{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS