magazin haberleri

Reyting sonuçları 10 Şubat 2019 Pazar

Reyting sonuçları 10 Şubat 2019 Pazar

Reyting sıralaması haftanın son gününde TV ekranlarında yerini alan projeler içerisinden hangilerinin daha fazla tercih edildiklerini gösterdi. Kardeş Çocukları, Elimi Bırakma ve Savaşçı dizilerinin rekabette olduğu gecede Survivor da sıralamalar için mücadele etti. Peki, 10 Şubat 2019 Pazar günü reyting sonuçları nasıl şekillendi?

Reyting sonuçları pazar günü TV izleyicisinin beğenisine sunulan yayınlan içerisinden daha fazla share oranına sahip olanları gösterdi. Son bölümlerinde önemli gelişmeler yaşanan projeler bu hafta da takipçilerini ekrana kilitledi. İşte haftanın son gününde elde edilen o sıralamalar…

TRT1’de yayınlanan Elimi Bırakma’da bu hafta meydana gelen olaylar şöyle; Daha yayınlanamadan oyun kadrosu ve senaryosu ile çok konuşulan dizinin, başrollerini Alina Boz ve Alp Navruz paylaşıyor. Sahip olduğu tüm değerleri bir gecede kaybeden Azra ile benzer kaderi paylaştıkları Cenk’in yollarının kesişmesiyle başlayan hikaye, İnsanın dönüp gidebileceği bir evinin, ailesinin olması dünyanın en büyük hazinesi” mottosu ile hareket ederek, aile bağlarının önemini bir kez daha seyircinin gözleri önüne serecek.

10 ŞUBAT TOTAL REYTİNG SIRALAMASI

KARDEŞ ÇOCUKLARI SON BÖLÜM ÖZETİ

Ümran ve Umay’ın yıllar sonra karşı karşıya gelmesi sadece ikisi için değil Hayal ve Hayat için de sarsıcı olur. Ümran, Hayat’la birlikte köye geri döner ama ne köy, ne de Hayat eskisi gibi değildir. Hayat, yaşadıklarının acısını var gücüyle annesinden çıkarırken, onlardan kurtulduğu için rahat bir nefes alan Umay ise başını nasıl bir belaya soktuğunun farkında olmadan, hayatındaki tüm krizleri yönettiğini sanır. Öte yandan Yıldırım, adım adım hayatını değiştirecek sırlara yürüdüğünden habersiz, attığı her adımda Umay’ın dünyasına biraz daha yaklaşır. Hayal’in Volkan’la ilgili yaşadığı derin hayal kırıklığının yıkıcı sonuçları, hem Umay’ın hesaplarını hem de Ümran’ın umutlarını yerle bir eder. 

SAVAŞÇI DİZİSİ SON BÖLÜM ÖZETİ

Albay Kopuz’un teröristlerle aynı fotoğrafta olduğu belirlenen kardeşi Murat’ı, karşısında görmesi karargahta gerilime sebep olur. Kılıç Timi başta olmak üzere herkes büyük bir şaşkınlık yaşarken, Murat’ın her hareketini takip eden Elsa ve Melik için de Albay Kopuz’un tepkisi tam bir sürpriz olacaktır.

 

 

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS