magazin haberleri

Reyting sonuçları 11 Mart 2019 Pazartesi

Reyting sonuçları 11 Mart 2019 Pazartesi  © Pexels

Reyting sonuçları Pazartesi günü TV ekranlarında olan dizilerin elde ettikleri sıralamaları gösterdi. Yarışma programları ve haber bültenleri ile mücadele eden diziler yine üst sıralarda yer almayı başardı. Peki, pazartesi gününe ait total reyting sonuçları neler oldu?

Reyting sıralaması 11 Mart 2019 Pazartesi günü hangi dizinin rakiplerinin önüne geçtiğini gösterdi. Haftanın ilk gününde üst sıralarda yer alabilmek için mücadele eden dizilerin ardından yarışma programları ve haber bültenleri geldi.

Dizilerin son bölümlerinde yaşanan gelişmeler ve yeni haftanın ilk gününde elde edilen sıralamalar ise şöyle;

11 MART REYTİNG SONUÇLARI


SÖZ SON BÖLÜM ÖZETİ

Turan ustanın başına gelenlerin ardından Yavuz olanların hesabını sormak için Linda’nın peşine düşer. Karabatak tarafından tuzağa düşürülen Tim içinde bulundukları zor durumdan kurtulmak için mücadele verirler. Bu sırada beklemedikleri bir destekçileri olacaktır.

Linda’nın bir restoranda yabancı ülke Konsolosu ile birlikte olduğunu öğrenen Yavuz masada konuşulanları öğrenmek için beklemeye başlar. Burada alçakça terör eylemlerinin planlanmakta olduğunu anlayacaktır.

ÇUKUR SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

En yakını olan Mahsun’la yolları ayrılan Çeto, tek başına Koçovalılardan intikam almaya çalışacak. Çeto’nun zayıf düşmesinden faydalanmak isteyen Cumali, Karakuzulara son darbeyi vurmak için kendi planını yapacak. Cumali’nin Meke sayesinde ulaştığı önemli bir sır, Çeto’yu Koçovalılar karşısında zor durumda bırakacak. Baykal adının yeniden ortaya çıkması kafaları karıştıracak. Bu sırada Selim ve Sena, Mahsun’un geçmişiyle ilgili daha fazla bilgiye ulaşacak.

YASAK ELMA SON BÖLÜM ÖZETİ

Asuman, Mustafa’yı kızlarından uzak tutmak için elinden geleni yapacaktır. Dündar’ın ailesi Zeynep’le tanışmaya gelir. Alihan, Zeynep’le bir arada olamayacaklarına emin olup, önemli bir karar verir. Yıldız, Kemal’den oldukça rahatsız olmaya başlar ve bir şey yapmazsa evliliğinin tehlikeye gireceğini anlar.

 

{$ item.Category.Title $}

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS