magazin haberleri

Reyting sonuçları 13 Nisan 2019 Cumartesi

Reyting sonuçları 13 Nisan 2019 Cumartesi

Reyting sonuçları hafta sonunun ilk gününde en çok izlenen yapımları gösterdi. Dizilerin, yarışma programlarının ve haber bültenlerinin elde ettikleri reyting sıralaması sabah saatlerinde açıklandı. Peki, total ve AB reyting sonuçları neler oldu, hangi dizi kaçıncı sırada yer aldı?

13 Nisan 2019 reyting sonuçları cumartesi günü TV ekranlarında olan projeler arasından daha çok tercih edilenleri gösterdi. Ekrana gelen projelerin son bölümlerinde oldukça önemli gelişmeler yaşanırken Kanal D ekranlarının sevilen dizisi İkizler Memo Can diziseverleri ekran başına kilitledi.


İşte projelerin son bölümlerinde meydana gelen o olaylar ve 13 Nisan’a ait reyting sıralaması


İkizler Memo Can’da bu hafta yaşanan olaylar şöyle; Osman’ın evliliği hiç de beklediği gibi gitmez. Mahmut ona ızdırap olur. Altan, Osman’dan aldığı taktikleri Matmazele uygulamaya çalışınca ortalık karışır. Osman kurye olarak işe başlar. Tabii ki bu işte de başına türlü maceralar gelecektir. Dilek, Melek'i uzaklaştırma kararına uymadığı için göz altına aldırır. Memo, Dilek’e Melek’i bir daha görmeyeceğini yeter ki şikayetinden vazgeçmesini söyler.


TOTAL REYTİNG SONUÇLARI
AB REYTİNG SONUÇLARI
BİR AİLE HİKAYESİ SON BÖLÜM ÖZETİ


Reyhan ve Cem, Mahur’la ilgili bir konu yüzünden okula çağırılır. Mahur’un başka bir okula geçmesi gerektiği anlaşılır. Ancak bu yeni özel okul, Cem’in bütün planlarını alt üst edecektir. Babasının onun için büyük bir fedakarlık yapmak zorunda kalacağını öğrenen Mahur’un gönlü buna razı olmaz.


ERKENCİ KUŞ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?


Mahallede herkesi katıldığı bir bahar şenliği düzenlenir. Aileler arasındaki buzların erimesi için Hüma da davet edilmiştir. Fakat herkesi şaşırtacak bir misafir daha gelir. Bu arada Can ve Sanem evlilikle ilgili konuşmak için fırsat kollamakta fakat bir türlü başarılı olamamaktadır. Sanem amcasından destek ister fakat o da bir işe yaramaz. Sonunda ikisi de pes eder, daha fazla beklemek istemezler. Can da tek yolun kimseye haber vermeden evlenmek olduğunu söyler. Ajanstaki gizemli hallerden işkillenen Hüma, Ceycey’i konuşturur ve ondan bilgi alır.


 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS