magazin haberleri

Reyting sonuçları 15 Mayıs 2019 Çarşamba: Hangi dizi kaçıncı oldu?

Reyting sonuçları 15 Mayıs 2019 Çarşamba: Hangi dizi kaçıncı oldu? © Pexels

15 Mayıs 2019 reyting sıralaması çarşamba günü TV’de olan diziler ve diğer programlar içerisinden hangilerinin daha çok izlendiğini gösterdi. Ziraat Türkiye Kupası’nda final heyecanının yaşandığı gecede Galatasaray kupanın sahibi oldu. Peki, 15 Mayıs’a ait total reyting sonuçları neler oldu ve ekrandaki projelerde neler yaşandı?

Reyting sonuçları ile ilgili beklenen açıklama geldi ve çarşamba gününün kazananları ortaya çıktı. İşte dün akşam ekranda olan dizilerin son bölümlerinde yaşananlar ve reyting sıralaması ile ilgili bilgiler…


Diriliş Ertuğrul dizisinin son bölümünde yaşananlar şöyle; Ertuğrul Bey, Hülagü Han’ın gizli casus olan Arıkbuka ve Albastı tarafından tutsak edilmiş, Turgut ağır yaralanmış, Mergen ve Dumrul Alp öldürülmüştü. Gündoğdu ve Bamsı Ertuğrul Bey’i kurtarmak için yola çıkmış fakat yetişememişti.


Arıkbuka yalnız Ertuğrul Bey değil Gündoğdu’nun da peşindeydi ve onu yakalamak için bir tuzak daha kurmuştu. Ertuğrul Bey’in kıyafetinden bir parçayı tuzağa çekmek istedikleri yere koymuş,  Ertuğrul Bey’i aramaya çıkan Gündoğdu ve Bamsı’yı kendine doğru çekmişti.


TOTAL REYTİNG SONUÇLARI
KUZGUN SON BÖLÜM ÖZETİ


Dila’nın polisle işbirliği yaptığını öğrenmesiyle, Kuzgun geri dönüşü olmayan bir yola girer. Derviş, Dila’nın ihanetinin cezasını kendisinin keseceğini söyler.Kuzgun’un ise planları bambaşkadır. Dila’yı karanlığın en dibine çekecektir. Kuzgun bir yandan da Bilginler Holding’i iflasa götürecek hamlelerde bulunur. Kuzgun’un gerçekleri öğrendiğinden habersiz olan Dila ise aşkla doludur. Babasına rağmen, Kuzgun’la yeni bir döneme adım atabilmek için tarafını net olarak belli eder.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS