magazin haberleri

Reyting sonuçları 15 Nisan 2019 Pazartesi

Reyting sonuçları 15 Nisan 2019 Pazartesi © Pexels

Pazartesi gününe ait reyting sonuçları 15 Nisan 2019 günü ekranda olan diziler içerisinden hangilerinin daha çok tercih edildiklerini gösterdi. Kanal D ekranlarının yeni dizisi Zalim İstanbul bu hafta da takipçilerini ekran başına kilitledi. Peki, hangi projede neler yaşandı ve reyting sonuçları nasıl şekillendi?

Reyting sonuçları pazartesi günü TV ekranlarında izleyiciyle buluşan projelerin elde ettikleri sıralamaları gösterdi. İşte projelerde bu hafta yaşanan gelişmeler ve haftanın ilk gününün reyting sıralaması


Kanal D’nin merakla beklenen projesi Zalim İstanbul’da son bölümde yaşanan olaylar şöyle; Damla elinde Civan’ın kanıyla kapıya geldiğinde köşkte hava buz keser. Cenk, abilik dürtüsüyle içindeki öfkeyi zapt edemez ve sorumlulara gereken cezayı verir.  Agah ve Cenk, ilk kez bu sayede baba oğul hissini paylaşırlar. Cemre, Cenk’in her seferinde Nedim’e sessiz kalışı konusunda yüklenince Cenk ne yapacağını bilemez halde Nedimle yaşadığı karşılaşmanın ağır duygusuyla içinde biriktirdiği her şeyi Nedim’e haykırır, Şeniz bu yüzleşmeden ağır etkilenir.


15 NİSAN 2019 TOTAL REYTİNGLERİ  1. Çukur 9.65

  2. Fox Ana Haber 9.33

  3. Söz 8.12

  4. Zalim İstanbul 6.23

  5. Müge Anlı ile Tatlı Sert 5.76

  6. Yasak Elma 5.22

  7. Survivor 4.89

  8. Çukur (Özet) 4.89

  9. Söz (Özet) 4.54


SÖZ SON BÖLÜM ÖZETİ


Derya’nın vurulmasının ardından Yavuz için zamana karşı bir yarış başlar. Derya’yı kaybetmek istemeyen Yavuz son sürat onu hastaneye yetiştirmeye çalışır. Mayına basan Aşık’ı kurtarmak için Tim, canla başla bir çözüm bulmak için uğraşırken teröristlerin boş durmaya niyeti yoktur. Dragan’ın gönderdiği adamlar Aşık’ı kurtarmak isteyen Tim’i zora durumda bırakır


ÇUKUR SON BÖLÜMDE NELER OLDU?


Yamaç, hiç beklemediği anda, farkında olmadan Yüzüklü ile yan yana gelecek. Yüzüklü’nün, Yamaç’a Sena’nın ölümüyle ilgili ipucu bırakması Yamaç’ı, Meliha ile karşı karşıya getirecek. Sedat’ın hayatını kaybetmesi Çukur’a yepyeni bir düşman kazandıracak. Gözlerin Yüzüklü’ye çevrildiği sırada Timsah izini belli etmeden, Yamaç’a ulaşabilmek ve Sedat’ın intikamını alabilmek için Çukur’da ortalığı karıştıracak.


YASAK ELMA’DA NELER OLDU?


Zeynep, Elif hakkında yanlış düşündüğünün farkına varmış olsa da içi rahat değildir. Asuman, Zeynep ve Alihan’ın yeni bir sorun çıkmadan evlenmesini ister. Alihan’ın yaptıkları Asuman ve Yıldız’ı şüphelendirir. İkisinin şüphesi Zeynep’e sıçrar. Ender’in Kaya’yla olan yakınlaşması Ender’in geçmişle yüzleşmesine neden olur.


 


 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS