magazin haberleri

Reyting sonuçları 17 Mayıs: Diziler reytinglerde ilk ona damgasını vurdu

Reyting sonuçları 17 Mayıs: Diziler reytinglerde ilk ona damgasını vurdu © Pexels

Reyting sonuçları 17 Mayıs Cuma akşamı ekrana gelen yapımların ardından izleyiciler ve medya gündemini takip edenler tarafından merakla araştırılıyor. Dizilerin damgasını vurduğu reyting listesinde; Arka Sokaklar, Hercai, Payitaht Abdülhamid ve İstanbullu Gelin dizileri ilk ona yerleşen yapıtlar arasında yer aldı. İşte, 17 Mayıs reyting listesi…

Reyting sonuçları 17 Mayıs Cumartesi günü ekrana gelen rekabetin ardından en çok merak edilenler arasında ilk sıralara yerleşti. Dizilerin damgasını vurduğu günün ardından, Arka Sokaklar, Hercai, Payitaht Abdülhamid ve İstanbullu Gelin dizileri ilk ona yerleşen yapıtlar arasında yer aldı. İşte AB ve total reyting sonuçları…


AB REYTİNG SONUÇLARI


1             HERCAI ATV


2             ISTANBULLU GELIN  STAR TV


3             FATIH PORTAKAL ILE FOX ANA HABER    FOX


4             PAYITAHT ABDULHAMID  TRT 1


5             ARKA SOKAKLAR  KANAL D


6             SAHUR VAKITLERI  ATV


7             MUGE ANLI ILE TATLI SERT  ATV


8             KIZIM    TV8


9             PROF.DR.NIHAT HATIPOGLU ILE IFTAR   ATV


10           PAYITAHT ABDULHAMID (OZET) TRT 1


TOTAL REYTİNG SONUÇLARI


1             HERCAI ATV


2             FATIH PORTAKAL ILE FOX ANA HABER    FOX


3             ARKA SOKAKLAR KANAL D


4             SAHUR VAKITLERI ATV


5             PROF.DR.NIHAT HATIPOGLU ILE IFTAR   ATV


6             MUGE ANLI ILE TATLI SERT ATV


7             SAHUR VAKITLERI ATV


8             ARKA SOKAKLAR (OZET)  KANAL D


9             ESRA EROL'DA   ATV


10           ISTANBULLU GELIN STAR TV


ARKA SOKAKLAR’DA MESUT ÖLÜMLE BURUN BURUNA GELDİ


Mesut, Firaz'ın pususundan sonra Ceren'i ormanlık alanda kaybeder. Ceren'i bulmak için elinden geleni yapar; çünkü, Firaz'ın eline düşmesi demek Ceren'in bir daha bulunamayacağı anlamına geldiğini bilmektedir. Zor da olsa Ceren'e ulaşan Mesut'un hedefine Firaz girer. Ormanlık alanda karşı karşıya kalan Mesut ve Firaz dövüşmeye başlar.


Rıza Babanın bir tanıdığının kızı uyuşturucu batağındadır. Kız sevgilisi ile hayatlarına son verecek ölüm dozunu kullanır. Ekip yetiştiğinde onlar için çok geç olur. Bu sırada Engin Müdür, Ankara'nın talimatıyla İstanbul Narkotik Şube Müdürlüğüne atanır. Ekip ve Engin Müdürün yolları bu uyuşturucu davası ile kesişir.


Mesut'un yeğeni İlkay, memlekete dönmek için Mesut'un evinden ayrılır; fakat, memleket yerine sevgilisi ile kaçma planları yapar. Mesut, İlkay'ın annesinden gelen telefonla şok yaşar. İstanbul'da onu aramaya başlar. İlkay, motorcu olan sevgilisi ile kaçış yolunda kaza yapar.


HERCAİ SON BÖLÜM ÖZETİ


Azize Aslanbey'in, Şadoğlu konağını almak için yaptığı hamle sonrası Miran'ın düşmanlığı bitireceğim karşılığında sadece Reyyan'ı istiyorum, teklifiyle Nasuh Ağa'nın karşısına geçmiştir. Miran ve Nasuh arasındaki restleşmenin sonucu bir kere daha iki konak arasındaki dengelerin değişmesine neden olacak mı? Reyyan, Miran'ın teklifine nasıl karşılık verecek? Diğer yandan Miran'ın avuçlarından kayıp gitmesini istemeyen Gönül'ün planları gün yüzüne çıkar. Olanlara daha fazla seyirci kalamayan Miran boşanma kararı alır. Bu durum Aslanbey konağında ikinci bir depreme neden olur. Bu sefer Miran'ın kesin kararlı olduğunu gören Gönül her şeyin bittiğini düşünürken, Azize ve Sultan'ın bu duruma karşı hamlesi nasıl olacak?

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS