magazin haberleri

Reyting sonuçları 19 Kasım 2018 Pazartesi

Reyting sonuçları 19 Kasım 2018 Pazartesi

Ege’nin Hamsisi, Söz dizisi, Yasak Elma ve Çukur 19 Kasım 2018 reyting sonuçları için mücadele etti. Reytingde kıyasıya rekabetin yaşandığı gecede günün sıralaması diziseverler tarafından merak konusu oldu. Peki, 19 Kasım’da total reyting sıralaması nasıl sonuçlandı?

Reyting sonuçları haftanın ilk gününde hangi dizilerin daha fazla tercih edildiklerini gösterdi. Pazartesi akşamı diziseverlerle buluşan projeler 19 Kasım 2018 sıralamaları için yarıştı. İşte pazartesi gününe ait sıralamalar ve ekrandaki dizilerin son bölümlerinde yaşananlar…


TOTAL REYTİNG SONUÇLARI
AB REYTİNG SIRALAMASI
SÖZ SON BÖLÜM ÖZETİ


Dragan’ın Derya’ya kurduğu tuzağı son anda fark eden Yavuz, Derya’nın hayatını kurtarmak için peşlerine düşer. Fakat her şey için çok geçtir. Dragan istediğini elde etse de etmese de Derya’yı öldürmek için çoktan hain bir plan yapmıştır.  Melisa’yı korumak isterken saldırıya uğrayan Keşanlı sadece fiziksel değil kalben de yaralıdır. Vücudundaki yaralar çabucak iyileşse de kalbindeki yara kardeşleri ve komutanı sayesinde iyileşecektir.


Dragan için artık intikam vaktidir. Önce ortalığı kana bulayacak sonra da Sami’yle ortak olup örgütün yeniden yükselmesi için var gücüyle çalışmaya başlayacaktır. Dragan artık tek bir amaç için çalışmaktadır: Sami ve arkadaşlarının finanse ettiği, Türkiye’yi parçalara ayıracak yepyeni bir örgüt oluşturmak…


ÇUKUR SON BÖLÜM ÖZETİ


Çeto’nun elindeki en büyük kozu olan Saadet’i devreye sokması Vartolu’nun Salih’ten vazgeçmesine ve eski günlerdeki Vartolu’ya dönüşmesine neden olacak. Çeto’nun Vartolu’dan ne isteyeceği merakla beklenecek. Ersoy’u koz olarak elinde tutan Yamaç, onun aracılığıyla Karakuzuların planlarını öğrenmeye çalışırken, karşısında hiç beklemediği anda Veysel’i bulacak. Çeto sadece Vartolu’yu değil, Celasun’u da kullanmak için yeni planlar yapacak ve Koçovalılarla arasındaki mücadele kızışacak.


YASAK ELMA SON BÖLÜMDE NELER OLDU?


Alihan’ın uçağının kaybolması herkesi, en çok da Zeynep’i perişan eder. Bütün umutların tükenmesi artık an meselesidir. Zeynep Alihan’ın olmadığı bir hayatı nasıl yaşayacağını düşünür. Yıldız ise Halit’e oynadığı oyunun gerçek çıkmasının şaşkınlığını üstünden kolayca atar ve gücün artık kendisinde olduğunu herkese göstermeye çalışır.


 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS