magazin haberleri

Reyting sonuçları 19 Nisan: Hangi dizi reytinglerde kaçıncı oldu?

Reyting sonuçları 19 Nisan: Hangi dizi reytinglerde kaçıncı oldu? © Pexels

Reyting sonuçları açıklandı. Televizyon ve özellikle de dizi izleyicileri 19 Nisan reyting sonuçlarını araştırıyor. Arka Sokaklar, Hercai ve İstanbullu Gelin adını reyting listesinde ilk ona yazdırmayı başaran yapıtlar oldu. İşte 19 Nisan reyting sonuçları…

Reyting sonuçları belli oldu. Geçtiğimiz akşam Türkiye televizyonlarında yaşanan kıyasıya mücadele sonrası, hem AB hem de total sıralamada Arka Sokaklar, İstanbullu Gelin ve Hercai adını ilk ona yazdıran yapılar arasında yer almayı başardı. Televizyon izleyicileri reyting sıralamasını araştırıyor. İşte 12 Nisan AB ve total reyting sıralaması…


REYTİNG SIRALAMASI – TOTAL


1 HERCAİ – ATV


2 FATİH PORTAKAL İLE FOX ANA HABER – FOX


3 ARKA SOKAKLAR – KANAL D


4 HERCAİ (ÖZET) – ATV


5 MÜGE ANLI İLE TATLI SERT – ATV  


6 ARKA SOKAKLAR (ÖZET) – KANAL D


7 BERAT KANDİLİ  – TRT 1


8 ZUHAL TOPAL’LA SOFRADA – FOX


9 ESRA EROL’DA – ATV


10 PROF.DR.NIHAT HATIPOGLU ILE BERAT KANDILI OZEL – ATV


REYTİNG KATEGORİSİ – AB


1 FATİH PORTAKAL İLE FOX ANA HABER – FOX


2 HERCAİ – ATV


3 İSTANBULLU GELİN – STAR TV


4 ARKA SOKAKLAR – KANAL D


5 MÜGE ANLI İLE TATLI SERT – ATV


6 KIZIM – TV8


7 BERAT KANDİLİ  – TRT 1


8 HERCAİ (ÖZET) – ATV


9 ARKA SOKAKLAR (ÖZET) – KANAL D


10 İSTANBULLU GELİN (ÖZET) – STAR TV


ARKA SOKAKLAR ÖZET


19 Nisan 2019 Cuma günü yayınlanan Arka Sokaklar'ın 514. yeni bölümünde ekip, acı dolu bir gün yaşıyor!


Ali, ikinci kez iç kanama geçirdikten sonra ameliyata alınır. Ameliyat sırasında kalbi duran Ali için doktor elinden geleni yapmaktadır. Tüm müdahalelere rağmen Ali tepki vermez. Bu sırada ameliyathane dışında gergin ve merak dolu bekleyiş sürmektedir. Ekip ve Ali'nin ailesi içeriden gelecek haberi beklerlerken hemşirelerin koşuşturmaları ters bir şeylerin gittiğine işarettir. Ali'nin öz babası da karaciğer nakli için beklemektedir.


Meryem'in tekrar Hüsnü ile birlikte olmasına sinirlenen Meziyet Hanım Almanya'ya dönmeye karar verir. Bu sırada kap kaça uğrayan Meziyet küstüğü kızı Meryem'in evi yerine Nazike'nin teklif ile Çoban Ailesinin evinde kalır. Ortalık karışır. Hüsnü, işin içinden nasıl çıkacağına karar veremez.


Barış isimli bir gencin adamın tekinden kaçmaya çalışırken yaşadığı trafik kazası ekibimizi karışık bir dosyanın içine düşürür. Barış'ın anlattıklarına güvenen ekip -özellikle Hüsnü- iyi niyetli davranmanın acısını çekerler.


PAYİTAH ABDÜLHAMİD NEDEN YOKTU?


Payitaht Abdülhamid izleyicileri geçtiğmiz akşam ekranda sevdikleri diziyi göremeyince "Payitaht Abdülhamid neden yok?é sorsunun cevabını araştırmaya başladı. Payitaht Abdülhamid'in 83. bölümü Berat Kandili nedeniyle yayınlanmadı. Dizinin yeni bölümü 26 Nisan Cuma günü yayınlanacak.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS