magazin haberleri

Reyting sonuçları 20 Mayıs: Zalim İstanbul, Çukur ve Söz reyting sıralaması

Reyting sonuçları 20 Mayıs: Zalim İstanbul, Çukur ve Söz reyting sıralaması © Pexels

Reyting sonuçları 20 Mayıs günü ekrana gelen program ve diziler arasındaki mücadele sonrası medya gündemini takip edenler tarafından araştırılıyor. Reyting sonuçlarına göre, Zalim İstanbul, Söz ve Çukur ilk onluk listeye giren başarılı yapıtlar arasında yer aldı. Peki, hangi dizi ve program reytinglerde kaçıncı oldu. İşte 20 Mayıs reyting sıralaması…

Reyting sonuçları hemen gün olduğu gibi bugün de medya gündemini takip edenlerin merakını cezbediyor. Geçtiğimiz gün ekrana gelen iftar ve haber programlarının yanı sıra dizilerde reyting sıralamasında ilk sıralara yerleşti.


Reyting sonuçları total sıralamada Zalim İstanbul, Söz ve Çukur ilk 10’a giren yapıtlar arasında yerini aldı. İşte 20 Mayıs reyting sonuçları…


TOTAL REYTİNG SONUÇLARI


1             CUKUR SHOW TV


2             FATIH PORTAKAL ILE FOX ANA HABER    FOX


3             SOZ STAR TV


4             ZALIM ISTANBUL KANAL D


5             MUGE ANLI ILE TATLI SERT ATV


6             PROF.DR.NIHAT HATIPOGLU ILE IFTAR   ATV


7             YASAK ELMA      FOX


8             CUKUR (OZET)   SHOW TV


9             ESRA EROL'DA   ATV


10           SURVIVOR TURKIYE YUNANISTAN TV8


ZALİM İSTANBUL SON BÖLÜM ÖZETİ


Şeniz'in, kurduğu plan tıkır tıkır işler. Ceren, olacaklardan habersiz Cenk ile evlenme hayalleri kurar. Giydiği gelinlikle odaya girdiğinde şok olur. Nikah masasında Nedim oturmaktadır. Ceren, her türlü itiraza karşın Şeniz'in tehditleri karşısında boyun eğmek zorunda kalır. İstemeye istemeye nikah masasına oturur. Ceren ve Nedim evlenir.


Seher, Cemre ve Cenk bu olaya yetişemez ve duruma engel olamazlar. Agah köşke gelip Ceren ve Cenk'i görünce çok şaşırır. Duruma anlam veremez. Şeniz'in DNA raporuyla olan açıklamaları sonrası evliliği kabullenmek zorunda kalır.


Ceren, evin hakimi gibi ailesine kök söktürür. Onları görmezden gelir. Annesini hizmetçi gibi kullanır. Seher ve Cemre yaşadıklarına şaşırsınlar mı, üzülsünler mi bilemezler.


ÇUKUR’UN SON BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANDI


Çukur 2. sezonun 33. bölümünde (66. Bölüm); Yamaç, eline üçüncü bir siyah zarfın geçmesiyle deliye dönecek. Çukur’dakiler dört bir yandan Aliço’yu bulmak için seferber olacak. Emin adımlarla planını harekete geçiren Yücel, Timsah ile ittifak kuracak. Bu sırada Celasun’un geçmişte yaptığı bir hata, Meke’yle ikisini Azer’le yüzleştirecek. İkilinin büyük bir tehlike yaşayacağı bölümde, seyircilerin ilk sezondan bu yana büyük merakla bekledikleri Akın Koçovalı da hapishaneden tahliye olmak için gün sayacak. Cumali, babasının kaybıyla yıkılan Damla’nın yanında olabilmek için elinden geleni yaparken Damla, iki tercih arasında kalacak. Sena ve Akşın’ın kayıplarının ardından yeni bir kaybın yaşanması Çukur’da hiçbir şeyi eskisi gibi yapmayacak ve tüm dengeleri alt üst edecek. Çukur son bölümü hd tek parça olarak sizlerle, iyi seyirler.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS