magazin haberleri

Reyting sonuçları 24 Mart 2019 Pazar

Reyting sonuçları 24 Mart 2019 Pazar

24 Mart 2019 reyting sonuçları haftanın son gününde T V ekranlarında olan programlar içerisinden hangilerinin daha çok izlendiğini gösterdi. Yarışma programları, haber bültenleri ve dizilerin rekabetinde kıyasıya mücadele yaşandı. Peki, pazar reyting sonuçları nasıl şekillendi ve sıralamalarda kimler üst sıralarda yer aldı?

Reyting sonuçları pazar günü ekrandaki projelerin sıralamalarını gösterdi. İlk sıralarda dizilerin üstünlüğünün görüldüğü gecede yarışma programları ve haber bültenleri de önemli oranlar elde etti.


Peki, ekrandaki projelerin son bölümlerinde neler yaşandı ve sıralamalarda ön plana çıkan diziler hangileri oldu?


SURVİVOR’DA DOKUNULMAZLIK OYUNU HEYECANI


Dominik'teki dokunulmazlık oyununda yine heyecanlı anlar yaşandı. 24 Mart 2019'da Türkiye ve Yunanistan yarışmacıları 32. bölümde karşı karşıya geldi. Oyunun ilerleyen dakikalarında zorlu parkur mücadeleleriyle birlikte izleyiciler nefeslerini tuttu. Kıyasıya mücadele eden 2 takımdan 2. dokunulmazlığı Türk takımı 3-2 kazandı ve final oyunu oynandı. Dokunulmazlık oyununda Türk takımı kaybetseydi Türk takımından bir kişi adaya veda edecekti.


24 MART TOTAL REYTİNG SONUÇLARI
SAVAŞÇI SON BÖLÜM ÖZETİ


Kılıç Timi soydaşlarımızı Lazar ve Velid’e vermemek için canını ortaya koyarken, diğer tarafta teröristlerin Çiğdem’in asker olduğunu anlaması, Çiğdem Teğmen’i ölümle burun buruna getirir. Fakat Çiğdem için önemli olan tek şey çocuk Kürşat’ın teröristlerin elinden kurtarılmasıdır.


KARDEŞ ÇOCUKLARI SON BÖLÜM ÖZETİ


Cemal’in yaşadığını gözleriyle gören ve Umay’la akıl almaz iş birliklerini öğrenen Ümran’ın her ikisiyle de yüzleşmesi çok ağır olur. Ümran, gerçekler ve yalanlar arasında büyük bir seçim yapmak zorundayken, Umay’ın kendi geleceğini Ümran’ın eline bırakmaya hiç niyeti yoktur. Reşat, Yıldırım ve Umay arasındaki geçmişin peşindeyken, Umay’ın gelecek planları Reşat için de sürpriz olur. Umay ve Ümran arasında ipler hiç olmadığı kadar gerilirken, Hayat ve Hayal arasında ise bütün şiddetiyle Volkan krizi patlar. Kızlar arasında yaşananlar, hem Karay’ları hem de Saner’leri etkiler.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS