magazin haberleri

Reyting sonuçları 27 Şubat 2019 Çarşamba

Reyting sonuçları 27 Şubat 2019 Çarşamba

Reyting sıralaması Sen Anlat Karadeniz ve Diriliş Ertuğrul rekabetinde hangi dizinin daha fazla tercih edildiğini gösterdi. Peki, 27 Şubat 2019 total reyting sonuçları neler oldu ve sıralamalarda hangi projeler üst sıralarda yer aldı?

Reyting sonuçları çarşamba günü hangi dizinin TV izleyicisi tarafından daha fazla tercih edildiğini gösterdi.  Dizilerin son bölümde yaşananlar ise projelerin takipçilerini ekran başına kilitledi.

İşte 27 Şubat’a ait sonuçlar ve ekrandaki projelerin son bölümlerinde yaşanan gelişmeler…

Diriliş Ertuğrul son bölümde meydana gelen olaylar şöyle; Moğolların hain planları sonucunda Kayı obasını basan Alıncak, Osman’ı kaçırmıştı. Ertuğrul Bey ise İlbilge ve kurduğu oyunla Komutan Alıncak’tan gizlice bilgiler toplarak Osman’ın yerini bulmuş ve onu kurtarmıştı. Alıncak ise Osman’ın kaçırıldığından habersiz olduğundan Ertuğrul’a hanlı pazarda hain bir tuzak kurmuştu. Ertuğrul Bey ise kurulan bu tuzağı fark edip, Alıncak’ın ondan istediği gizli sanığın içini boşaltmış Artuk Bey’in de planıyla hanlı pazarda Alıncak ve adamlarını gafil avlamıştı. Elinde koz olarak kullanacağı bir şey bulamayan Alıncak, Ertuğrul Bey’in kaybolan vergileri geri getireceğini söylemesiyle Ertuğrul Bey’e obasını geri vermiş ve yeniden anlaşmak zorunda kalmıştı.

27 ŞUBAT TOTAL REYTİNG SONUÇLARI


SEN ANLAT KARADENİZ SON BÖLÜM ÖZETİ

Yiğit, Tahir'in peşinden koşarken Vedat'ın kucağına düşer. Oğlu için harekete geçtiği anda ayağı sakatlanan Nefes'in artık Vedat'a karşı koyması imkansızdır. Nazar ve Murat'ın elleri Saniye ve Cemil karşısında kenetlenir. Sevdalarına söz geçiremeyen çift birbirine siper olurken, Cemil'in artık Nazar diye bir kızı yoktur. Tahir, Vedat'ın babasının Fikret olduğunu öğrenir; ancak şimdi kafasında Saniye'ye dair daha büyük bir soru işareti belirmiştir.

 

 

 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS