magazin haberleri

Reyting sonuçları 29 Mayıs: Hangi dizi ve program kaçıncı oldu?

Reyting sonuçları 29 Mayıs: Hangi dizi ve program kaçıncı oldu?

Reyting sonuçları 29 Mayıs günü Türkiye televizyonlarında yaşanan rekabet sonrası medya gündemini takip edenler ve özellikle de dizi izleyicileri tarafından merakla takip ediliyor. Ramazan ve haber programlarının yanı sıra diziler de reyting sonuçlarında ilk sıralara yerleşti. Peki, hangi dizi kaçıncı oldu? İşte 29 Mayıs reyting sonuçları…

29 Mayıs reyting sonuçları açıklandı. Özellikle dizilerin ön sıralara yerleştiği sonuçlar, medya gündemini takip edenler ve dizi izleyicileri tarafından araştırılıyor. Total sıralamaya göre; Diriliş Ertuğrul, Sen Anlata Karadeniz ve Yemin ilk ona adını yazdıran yapımlar arasında yer aldı. İşte 29 Mayıs reyting sonuçları…


REYTİNG SONUÇLARI - TOTAL 10


1             DIRILIS ERTUGRUL TRT 1


2             MUGE ANLI ILE TATLI SERT ATV


3             DIRILIS ERTUGRUL (OZET) TRT 1


4             FATIH PORTAKAL ILE FOX ANA HABER    FOX


5             SEN ANLAT KARADENIZ ATV


6             SAHUR VAKITLERI ATV


7             PROF.DR.NIHAT HATIPOGLU ILE IFTAR   ATV


8             SURVIVOR TURKIYE YUNANISTAN TV8


9             YEMIN  KANAL 7


10           HAVA DURUMU


SEN ANLAT KARADENİZ’DE NELER OLDU?


Yangından kurtulmayı başaran Genco, Melek'i susturmakla kalmayıp Kalelilerden intikam almak için kolları sıvar. Kalleşçe bir plan yapıp, Nefes'in radyodaki konuşmasını sürpriz bir silaha çeviren Genco, Kalelilerin itibarını iki paralık etmek için uğraşacaktır.


Melek için işbirliği yapan Nefes ve Hazan sonunda genç kızı konuşturmayı başarırlar. Melek o güne kadar sır gibi sakladığı gerçeği Nefes'le paylaşırken, Melek'in itirafı Genco'nun bu savaştaki ölümcül darbesini hazırlar.


Nefes ve Tahir doğacak çocuklarının hayalini kurarken, bu hayale gölge düşer. Acilen ameliyata girmesi gereken Nefes, Genco tarafından kaçırılır. Hayatta kalmak için zamanla yarışan Nefes, şimdi Genco'nun elinde tutsaktır.


DİRİLİŞ ERTUĞRUL FİNALİ


Ertuğrul Bey, Berkehan’ın yanına giderken yolda Arıkbuka tarafından tuzağa çekilmişti. Kurulacak her türlü oyuna karşı hazırlıklı olan Ertuğrul Bey ve Alplar,Arıkbuka ve adamlarını etkisiz hale getirip Artıkbuka’yı öldürecekken o yine kaçmayı başarmıştı.


Umuroğlu obasında ise hileyle oba beylerini kendi safına çeken Sırma, Taşkın Bey’i oba beyi olarak seçtirmiş ve onun evlenme teklifini Kabul etmişti. Beylik seçiminde bir hile olduğunu farkeden İlbilge, Gündoğdu Bey’den yardım istemiş ve bu oyunu bozup Taşkın Bey’i etkisiz hale getirmişti.


Ertuğrul Bey, Berke Han’a en yakın adamlarından birinin casus olduğunu ve Anadolu’da başlatacakları büyük cengin bilgilerini Moğollara aktardığını söylemek üzere onun yanına gitmiş ve haini deşifre etmişti.


Umur obasında ise Sırma ve Taşkın beyin çevirdiği işler ve kirli ortaklıkları ortaya çıkmış, Taşkın beyin cezası kesilmişti. Sırma şimdi ne yapacak?

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS