magazin haberleri

Reyting sonuçları 5 Aralık 2018 Çarşamba

Reyting sonuçları 5 Aralık 2018 Çarşamba

Çocuklar Duymasın, Sen Anlat Karadeniz ve Diriliş Ertuğrul 5 Aralık reyting sonuçları için mücadele etti. Çarşamba gününün kazananları izleyicilerin tercihleri sonrasında ortaya çıkarken dizilerin son bölümlerinde sıra dışı gelişmeler yaşandı. Peki, 5 Aralık total reyting sıralaması nasıl sonuçlandı?

Reyting sonuçları Çarşamba günü izleyicinin beğenisine sunulan projeler içerisinden hangilerinin daha çok tercih edildiklerini gösterdi. Sen Anlat Karadeniz, Çocuklar Duymasın ve Diriliş Ertuğrul gibi diziler yarışma programları ile mücadele etti. Peki, 5 Aralık’ın kazananı kimler oldu?

ÇOCUKLAR DUYMASIN SON BÖLÜM ÖZETİ

Taş Fırın Haluk ve Meltem’in kapısına bir mektup bırakılmıştır. Aynı mektubun Gönül, Tuna, Özlem ve Sertaç’a da gitmesi herkesi şaşırtır. Mektubu kimin yazdığı belli değildir. Mektupta ipuçlarından ve büyük bir hazineden bahsedilmektedir. Esrarengiz mektup herkesin ilgisini çeker. Başta Taş Fırın Haluk ve Meltem olmak üzere herkes kendini büyük bir oyunun içinde bulur.

Öte yandan Haluk’u hıçkırık tutar. Bir türlü geçmeyen bu hıçkırık Haluk’un gündelik hayatını etkilemeye başlayınca bir birinden komik anlar yaşanır. Arda, Havuç’u tehdit ederek susturmayı başarmıştır. Kendini çok çaresiz hisseden Havuç’un imdadına, babası Taş Fırın Haluk yetişir. Arda artık yolun sonuna gelmiştir…

SEN ANLAT KARADENİZ SON BÖLÜM ÖZETİ

Karadeniz'e sığınan Tahir fırtınada kaybolur. Nefes, kaçırdığı tekneyle Tahir'in peşine düşer. Nefes Tahir'i bulabilecek mi yoksa Karadeniz sevdalarına mezar mı olacak? Nazar, ailesini tercih edip Murat'a sırt çevirirken Murat ısrarcıdır. Körkütük sarhoş halde Nazar'ın kapısına dayanan Murat'a Nazar ne cevap verecek? Tahir'den ayrı kalmaya dayanamayan Yiğit yataklara düşer. Tahir ve Nefes, Yiğit için seferber olurken Vedat ayrılık haberini almıştır. Nefes oğlu için çırpınırken, Vedat bu ayrılıktan nasıl faydalanacak?

DİRİLİŞ ERTUĞRUL SON BÖLÜM ÖZETİ

İlbilge Hatun, handa babası Umur Bey’in öldürülmesinin ardından Ertuğrul’dan bunun hesabını sormuştu. Umuroğlu alpları ise, Ertuğrul’dan bunun cezasını kesmeye yeltendiklerinde, Ertuğrul onlara haddini bildirmişti. Gündüz, bu cinayetin üzerine kaldığını öğrenmiş ve üzerindeki kara lekeyi temizlemek için kaçmıştı. Dragos ise adamlarıyla birlikte zaferinin tadını çıkarmıştı. İlbilge, Ertuğrul ile konuşmasının ardından onun sözüne güvenmişti. Ancak Dragos’un yaptığı planla İlbilge, Ertuğrul’a olan güvenini kaybederek Gündüz’ün peşine düşerken, Ertuğrul da Kara Bela’nın tuzağına düşmüştü…

TOTAL REYTİNG SONUÇLARI


{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS