magazin haberleri

7 Aralık 2018 reyting sıralaması açıklandı, Arka Sokaklar yine lider!

7 Aralık 2018 reyting sıralaması açıklandı, Arka Sokaklar yine lider!

Arka Sokaklar, Kızım dizisi, İstanbullu Gelin ve Şahin Tepesi 7 Aralık reyting sonuçları için mücadele etti. Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Arka Sokaklar 500. Bölüme doğru emin adımlarla ilerlerken cuma günü takipçilerini yine ekrana kilitledi. Peki, bu hafta reyting sıralaması nasıl sonuçlandı?

Reyting sıralaması 7 Aralık 2018 Cuma günü ekranda olan projeler içerisinden hangilerinin daha çok tercih edildiklerini gösterdi. Hafta içerisinin son gününde kazanan projeler izleyicilerin tercihleri sonrasında ortaya çıktı. Peki, dizilerin son bölümlerinde neler oldu ve reyting sonuçlarının kazananı kimler oldu?

Arka Sokaklar’da bu hafta yaşanan gelişmeler şöyle; Ekip Derman’ın adamlarından, bir adres bulmuştur; ancak adres tuzaktır. Etrafta snipperlar beklemektedir. Ekip sağ salim çıkabilecek midir? Rıza mahkemeye çıkacaktır ve Altan’ın vereceği ifade çok önemlidir. Altan Rıza’nın aleyhine ifade vereceğini ve böylece ekiptekilerden ve Rıza’dan intikamını alacağını düşünmektedir. Mahkeme günü gelmiştir ve herkes hakimin vereceği karara kilitlenmiştir. Beklenmedik bir gelişme mahkemenin tüm seyrini değiştirmek üzeredir.

TOTAL REYTİNG SONUÇLARI


KIZIM DİZİSİ SON BÖLÜM ÖZETİ

Öykü’yü Demir’den geri almak isteyen Asu velayet davası açacak. Eve gelen tebligatla şok olan Demir durumu Öykü’ye belli etmemek için büyük çaba sarf edecek. Demir’e destek olan isim ise her zamanki gibi Candan olacak.

İSTANBULLU GELİN SON BÖLÜM ÖZETİ

Fikret ve Adem hastanededir ve durumları ağırdır. Esma, bıçaklanma hadisesinden Adem’i sorumlu tutmaktadır. Faruk ise hiçbir şey bilmedikleri için annesinin tepkisini anlamsız bulur. Fikret kendisine geldiğinde ilk merak ettiği Adem olur. Adem ise Fikret kadar şanslı değildir. Faruk’sa Adem’i artık nereye koyacağını bilememektedir. Tüm bunlar yaşanırken Boran erkekleri Garip’in yakın zamanda evlenme isteği ile karşı karşıya kalır. Esma’nın yaşayacağı şok ise bu haber ile olmayacaktır.

ŞAHİN TEPESİ SON BÖLÜM ÖZETİ

Mete'nin tehdidiyle O'nun gerçek yüzünü gören Deniz, yeni bir yükün altına girmiştir. Cem yüzünden büyük bir hayal kırıklığı yaşayan Melek'e Nilüfer'den gelecek destek onu tekrar motive eder. Tuna'nın, bu desteğin asıl kaynağını öğrenmesiyle yaptığı hamle, Melek'in yine zor anlar yaşamasına neden olur. Melek'in babasının eski kitapları arasında bulduğu bilgi, yeni bir umut kapısı açacaktır. Ezgi'nin intihar teşebbüsünden sonra Efe kendini suçlu hissetmektedir ama Tuna'nın öne süreceği koz, Ezgi'yi Efe'den uzaklaştırır. Bu konuda rahatlayan Tuna, diğer taraftan birbirlerine yakınlaşmaya başlayan Efe ve Verda'dan henüz haberdar değildir. Annesine kendisini affettirmeye çalışan Cem, Ayça'dan gelecek haberle yeniden dağılır. Cem'in yardımına sırdaşı Deniz yetişir. Mete'nin baskılarıyla darmadağın olan Deniz ise ona yardım edebilecek kişinin Cem olduğunu düşünür. Deniz ve Cem'in Mete'ye oynayacağı oyun daha büyük bir tehlikenin habercisi olacaktır.

 

{$ nextTitle $}

{$ item.Category.Title $}

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS