Reyting sonuçları 8 Mayıs: Hangi dizi reytinglerde kaçıncı oldu?

Reyting sonuçları 8 Mayıs: Hangi dizi reytinglerde kaçıncı oldu?

Reyting sonuçları 8 Mayıs: Hangi dizi reytinglerde kaçıncı oldu?

Reyting sonuçları belli odu. Geçtiğimiz gün ekrana gelen dizi ve programlar arasında yaşanan kıyasıya rekabet sonrası gözler reyting sonuçlarına çevrildi. Özellikle Ramazan Ayı’nın gelmesiyle birlikte Ramazan Programları da adını reyting listesine yazdıran yapıtlar arasında yerini aldı. İşte 8 Mayıs reyting sonuçları…

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Reyting sonuçları açıklandı. 8 Mayıs Çarşamba günü Türkiye televizyonlarında yaşanan kıyasıya rekabet sonrası gözler sonuçlara çevrildi. Ramazan Ayı’nın gelmesiyle birlikte yarışa Ramazan programları da girdi. Peki, hangi dizi ve program kaçıncı oldu. İşte AB ve total kategoride güncel reyting sıralaması…

AB REYTİNG SIRALAMASI

1 DIRILIS ERTUGRUL TRT 1
2 FATIH PORTAKAL ILE FOX ANA HABER FOX
3 DIRILIS ERTUGRUL (OZET) TRT 1
4 KUZGUN STAR TV
5 RAMAZAN SEVINCI TRT 1
6 MUGE ANLI ILE TATLI SERT ATV
7 GULDUR GULDUR SHOW (TKR) SHOW TV
8 SAHUR VAKITLERI ATV
9 PROF.DR.NIHAT HATIPOGLU ILE IFTAR ATV
10 SURVIVOR TURKIYE YUNANISTAN TV8

TOTAL REYTİNG KATEGORİSİ

1 DIRILIS ERTUGRUL TRT 1
2 FATIH PORTAKAL ILE FOX ANA HABERFOX
3 DIRILIS ERTUGRUL (OZET) TRT
4 SEN ANLAT KARADENIZ ATV
5 SAHUR VAKITLERI ATV
6 PROF.DR.NIHAT HATIPOGLU ILE IFTAR ATV
7 MUGE ANLI ILE TATLI SERT ATV
8 ESRA EROL'DA ATV
9 KUZGUN STAR TV
10 RAMAZAN SEVINCI TRT 1

DİRİLİŞ ERTUĞRUL SON BÖLÜM ÖZETİ

Kurduğu tuzakla Albastı olduğu ortaya çıkan Beybolat’ı köşeye sıkıştıran Ertuğrul Bey ve İlbilge, Beybolat’ı yakalayacakken Beybolat nehire atlayarak kaçmayı başarır. Bunun üzerine Ertuğrul Bey, Alpları Nehire gönderip Albastı’nın cesedini bulmalarını ister. Ancak Nehir’e Kayı Alplarından önce gelen Arıkbuka Kayı Alplarnı şehit eder ve Albastı’yı kurtarır. Onu mağarasına götürerek tedavi eder.

Diğer taraftan Ertuğrul Bey tarafından Alplık kılıcı tekrar verilen Bamsı Albastı’yı bulmak için aramalara katılır ve Arıkbuka tarafından şehit edilen Kayı Alplarını görür. Ve Ertuğrul Beyin tehlikeye düşme ihtimali üzerine Gündoğdu Bey ile birlikte gizli yere doğru yola çıkarlar. Berk Han’ın adamıyla görüşmekte olan Ertuğrul Bey’e baskın yapan Arıkbuka Ertuğrul Bey’i yakalar. Mergen ve Dumrul’u şehit eder ve Turgut’u ağır yaralar.

Gündoğdu ve Alplar, Ertuğrul Bey’i bulabilecek mi? Beybolat ve Arıkbuka’nın izini bulup ondan intikam alabilecek mi? Ertuğrul Bey, tutsak olduğu mağaradan kurtulabilecek mi? Diğer taraftan vuruşmada çok ağır yara alan Turgut yaşayacak mı?