magazin haberleri

Reyting sonuçları belli oldu! İşte 12 Nisan reyting sıralaması

Reyting sonuçları belli oldu! İşte 12 Nisan reyting sıralaması

Reyting sonuçları açıklandı. Televizyon ve özellikle de dizi izleyicileri 12 Nisan reyting sonuçlarını araştırıyor. Arka Sokaklar, Hercai ve Payitaht Abdülhamid adını reyting listesinde ilk ona yazdırmayı başaran yapıtlar oldu. İşte 12 Nisan reyting sonuçları…

Reyting sonuçları belli oldu. Geçtiğimiz akşam Türkiye televizyonlarında yaşanan kıyasıya mücadele sonrası, hem AB hem de total sıralamada Arka Sokaklar, Payitaht Abdülhamid ve Hercai adını ilk ona yazdıran yapılar arasında yer almayı başardı. Televizyon izleyicileri reyting sıralamasını araştırıyor. İşte 12 Nisan AB ve total reyting sıralaması…


REYTİNG SIRALAMASI – TOTAL


1 HERCAİ – ATV


2 FATİH PORTAKAL İLE FOX ANA HABER – FOX


3 ARKA SOKAKLAR – KANAL D


4 HERCAİ (ÖZET) – ATV


5 ARKA SOKAKLAR (ÖZET) – KANAL D


6 MÜGE ANLI İLE TATLI SERT – ATV


7 PAYİTAHT ABDÜLHAMİD – TRT 1


8 ZUHAL TOPAL’LA SOFRADA – FOX


9 ESRA EROL’DA – ATV


10 HAVA DURUMU – ATV


REYTİNG KATEGORİSİ – AB


1 FATİH PORTAKAL İLE FOX ANA HABER – FOX


2 HERCAİ – ATV


3 İSTANBULLU GELİN – STAR TV


4 PAYİTAHT ABDÜLHAMİD – TRT 1


5 ARKA SOKAKLAR – KANAL D


6 MÜGE ANLI İLE TATLI SERT – ATV


7 KIZIM – TV8


8 HERCAİ (ÖZET) – ATV


9 İSTANBULLU GELİN (ÖZET) – STAR TV


10 ZUHAL TOPAL’LA SOFRADA – FOX


ARKA SOKAKLAR’DA NE OLDU?


12 Nisan 2019 Cuma günü yayınlanan Arka Sokaklar'ın 513. yeni bölümünde ekip, Ali'nin kritik durumu yüzünden büyük üzüntü yaşnadı!


Asaf, Ali'yi bir kaç yerinden bıçaklayarak ormanlık alandan ayrılır. Ali, kanlar içinde ağaçta ölümle mücadele ederken ekip gelir. İk müdahalesini orada yapan ekip, hemen Ali'yi hastaneye kaldırır. İlk ameliyatı sonucu Ali'yi hayatta tutan doktor durumun ciddi olduğunu söyler. Aldığı bıçak darbelerinden bir tanesi karaciğerine büyük hasar vermiştir. Acil karaciğer nakli yapılması gereken Ali'ye, zor bulunan kan grubuna uygun tüm ekip ve polis teşkilatı seferber olur; fakat, hiçbiri uymaz. Rıza Baba son ümit olarak Ali'nin hapisteki öz babasına gider. Yapılan tahliller sonucunda karaciğer nakli yapılması uygun görülür. Uygun donörün bulunduğunu duyanlar sevinirken iç kanaması tekrar başlayan Ali ameliyata alınır. Ameliyat sırasında Ali'nin kalbi durur.


Selin, Asaf tarafından kaçırılır. Mesut, sevdiğini onun elinden kurtarabilmek için her yolu dener. Asaf, Mesut'a bir teklifte bulunur. Aralarında oynayacakları Rus Ruletini kazanan Selin'i elinde tutacaktır. Mesut bu teklifi kabul eder.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS